GRAND OPENNING

Holiday Inn Gdańsk – City Centre

To było otwarcie na miarę najlepszych europejskich hoteli. W Holiday Inn Gdańsk – City Centre nie zabrakło wyśmienitego jedzenia, pokazu tańca artystycznego oraz pysznego prosecco serwowanego prosto z uroczego prosecco vana! Wieczór uświetnił znakomity recital Magdaleny Steczkowskiej.


prestiz

To właśnie o tej sieci hotelowej śpiewał Elton John w piosence zatytułowanej „Holiday Inn”, nic więc dziwnego, że impreza otwarcia była iście gwiazdorska. Holiday Inn Gdańsk – City Centre powstał w centrum Gdańska na historycznej Wyspie Spichrzów i nieustannie urzeka swoją niepowtarzalną architekturą, łącząc nowoczesność z historią. Tak było też tym razem. Frekwencja dopisała, hotel tłumnie zapełnili zaproszeni goście, których od wejścia witały hostessy przebrane za piratki. Wśród blisko dwustu gości znaleźli się przedstawiciele świata biznesu oraz mediów. Za przygotowanie poczęstunku odpowiadał szef kuchni - Andrzej Byczko. Serwowano owoce morza, sushi i przekąski w formie fingerfoodów, które zaskakiwały swoją formą i nowatorskim podejściem do gotowania. Serca gości skradł prosecco van zaparkowany na pięknie podświetlonym dziedzińcu hotelu, z którego serwowano pyszne wino.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był znakomity recital Magdaleny Steczkowskiej, która stworzyła niepowtarzalny klimat we wnętrzach hotelu. Kolejną atrakcją był pokaz duetu Delfina i Bartek, który zachwycił publiczność swoim pokazem tańca akrobatycznego. Niemałych emocji dostarczył również konkurs wizytówkowy, podczas którego można było wylosować vouchery na pobyt w hotelach sieci IHG. Organizatorzy zadbali też o nietuzinkową formę prezentacji hotelu. Podczas wycieczki po hotelu, która była jednym z punktów specjalnych wieczoru, goście mieli okazję dokładnie zwiedzić pokoje oraz przestrzenie biznesowe i rekreacyjne. Dodatkowo, w trakcie zwiedzania gości czekały liczne atrakcje i konkursy o charakterze marynistycznym.

Po kilku godzinach impreza przeniosła się do unikatowego Sky Baru. Z racji usytuowania budynku, tak rozległego widoku w kilku kierunkach, nie ma żaden inny obiekt na wyspie. Tutaj przy muzycznych brzmieniach, goście do późnych godzin nocnych rozkoszowali się smakiem autorskich drinków. Otwarcie odbyło się pod hasłem „morskie opowieści” - przebrani animatorzy robili zmywalne tatuaże, można było skorzystać z fotobudki, a na zakończenie każdy z uczestników otrzymał oryginalne gadżety.

Holiday Inn Gdańsk – City Centre pierwszych gości przyjął pod koniec czerwca. Hotel oferuje 240 pokoi, w tym 86 typu executive i cztery luksusowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na słynnego Żurawia i marinę.

 

Holiday Inn Gdańsk – City Centre****

Gdańsk, ul. Chmielna 1, Wyspa Spichrzów

www.ihg.com  |  tel. 58 733-40-00  |  higdansk@ihg.com