Konferencja Infoshare 2021

czwartek, 14 Październik 2021
Miejsce: AMBER EXPO

W dniach 14-15 października w gdańskim AmberExpo odbędzie się największa konferencja technologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Infoshare, bo o tym wydarzeniu mowa, to nie lada gratka dla ekspertów z branży IT, miłośników startup’ów czy marketingu. W zeszłorocznej edycji wydarzenia, która ze względów bezpieczeństwa musiała odbyć się online, wzięło udział ponad 7500 uczestników. Konferencja skierowana jest do osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Tegoroczna edycja Infoshare to aż 5 scen tematycznych, na których wystąpią m. in. Brittany Kaiser, sygnalistka Cambridge Analytica i ekspertka w zakresie wykorzystywania danych i technologii blockchain, Rob Smedley, ekspert Data Science Formuły 1, Erika Cheung, dyrektorka wykonawcza w Ethics in Entrepreneurship, sygnalistka Theranosa, Craig Spence, inżynier oprogramowania w Spotify,  David Polgar, założyciel All Tech is Human, Janina Bąk, blogerka, autorka bestsellerowej książki, entuzjastka statystyki.

W programie również m.in. matchmaking łączący założycieli startupów, inwestorów i menedżerów oraz liczne wydarzenia towarzyszące jak Before Party czy Great Networking Party z koncertem na żywo.

Wydarzenie tym razem odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz online. Rejestracja dostępna jest na stronie Infoshare.