Natalia Nykel

piątek, 27 Październik 2017
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski

27 października w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku wystąpi Natalia Nykiel. Artystka podczas koncertu zaprezentuje materiał z nowego albumu „Discordia”, którego premiera przypada na 20 października.

Występ w gdańskim Teatrze Szekspirowskim będzie częścią trasy „Total Tour”, na którą złoży się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odegra przemyślana oprawa.

W ramach „Total Tour” Natalia Nykiel po raz pierwszy zaprezentuje materiał z drugiej płyty „Discordia”. Wydawnictwo ukaże się 20 października. Artystka jest w dużej mierze odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Tytułowa „Discordia” to niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Zawarte na albumie utwory można odczytywać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą zarówno na gruncie artystycznym, jak i w życiu.

Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Wśród gości na płycie pojawiają się Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Na edycji specjalnej albumu znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!

Bilety na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl