Nowe Trendy w Turystyce 2017

piątek, 31 Marzec 2017
godz. 08:30
Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności

Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników konferencji Nowe Trendy w Turystyce, której ósma edycja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności 31 marca 2017. 

Każdego roku organizatorzy dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce.

W trakcie konferencji największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych – wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów.

Konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar, a organizatorzy spodziewają się blisko 1.000 uczestników !

Przygotowane tematy paneli i warsztatów są nietuzinkowe i bardzo merytoryczne.

Są wśród nich m.in.:

- "Marketing nieoczywisty/ kolejne starcie"

- Case study: Marketing kierunku - Zagraj o miasto!

- "Fakty i mity o turystycznych aplikacjach mobilnych"

- Zarządzanie talentami. Jak robić TO dobrze?"

Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch i wielu innych, uznanych praktyków.

Nowym Trendom w Turystyce towarzyszy prestiżowy konkurs: Tourism Trends Awards.

Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na: http://trendywturystyce.pl/

Informacje dotyczące konkursu, zgłoszeń, nagród oraz regulamin udziału znajdują się tutaj: http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2017-2/