Mikromusic

poniedziałek, 13 Marzec 2017
godz. 20:00
Miejsce: Stary Maneż

Polski zespół "Mikromusic" grający fuzje jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej wystąpi 11 marca 2017r. w Starym Maneżu ! 

Wielką sławę i rozpoznawalność zespołowi przyniosła debiutancka płyta "Mikromusic" wydana w 2006 r. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w Eterze". Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube.

Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I’m a Woman". Album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu "Mikromusic w kwietniu" stanowiącego zapis trasy koncertowej zespołu.

- Bilety :

Sprzedaż biletów w:

INTERTICKET, KUP BILECIK, EVENTIM

Ceny biletów:

od 50 zł