IX Bal z Sercem

sobota, 11 Maj 2019
godz. 19:00
Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBER EXPO

11 maja 2019 roku Fundacja Hospicyjna serdecznie zaprasza do Amberexpo w Gdańsku na IX Charytatywny "Bal z Sercem" pod hasłem Share together. Tym razem wieczór spędzimy w klimacie tureckim. 

Bal organizowany jest z myślą o osobach, których życie zmierza do kresu lub które od lat mierzą się z ciężką chorobą przewlekłą, również z ich opiekunami rodzinnymi. Naszym sercem podzielimy się z podopiecznymi Hospicjum ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz wesprzemy budowę Centrum Opieki Wyręczającej, powstające w przy Fundacji Hospicyjnej.

Patronat Honorowy nad Balem objęli: Tahsin Tunç Üğdül, Ambasador Republiki Turcji w Polsce, Serdar Davran, Honorowy Konsul Generalny Republiki Turcji w Gdańsku i Magdalena Pramfelt, Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce oraz Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszalek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC, Maciej Dobrzyniecki, Prezes Zarządu Gdańskiego Klubu Biznesu, Marek Głuchowski i Prezydent Pracodawców Pomorza, Zbigniew Canowiecki. 

Bal poprowadzą Dorota Sobieniecka-Kańska i Marek Kański, do tańca zagra Rama 111, a zaśpiewa Agnieszka Babicz. O menu zadba restauracja Amber Side i Gökhan Cingillioglu oraz jak zawsze na gości czeka bukiet niespodzianek.

Dress code: Black Tie Optional, stoliki 10-osobowe.

Na zaproszenie.