IX Bal z Sercem

sobota, 11 Maj 2019
godz. 19:00
Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności

Szanowni Państwo, bolesne wydarzenia ostatnich dni dotyczące śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza spowodowały, że po rozważeniu różnych możliwości, decyzją Zarządu i Rady Fundacji Hospicyjnej, spotkanie balowe zaplanowane na 19 stycznia zostaje przeniesione na 11 maja 2019 roku (ECS, godz. 19.00).

11 maja 2019 roku Fundacja Hospicyjna serdecznie zaprasza do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku na IX Charytatywny "Bal z Sercem" pod hasłem Share together. Tym razem wieczór pełen atrakcji spędzimy w klimacie kultury Orientu, w rytmie tureckiej muzyki i degustując tureckie smakołyki. 

Będzie karnawałowo, radośnie, bardzo egzotycznie, ale też rodzinnie, w poczuciu bliskości z osobami, których życie zmierza do kresu lub które od lat mierzą się z ciężką chorobą przewlekłą, również z ich opiekunami rodzinnymi. Naszym sercem podzielimy się z podopiecznymi Hospicjum ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz wesprzemy budowę Centrum Opieki Wyręczającej, powstające w przy Fundacji Hospicyjnej.

Patronat Honorowy nad Balem objęli: Tahsin Tunç Üğdül, Ambasador Republiki Turcji w Polsce, Serdar Davran, Honorowy Konsul Generalny Republiki Turcji w Gdańsku i Magdalena Pramfelt, Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce oraz Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszalek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC, Maciej Dobrzyniecki, Prezes Zarządu Gdańskiego Klubu Biznesu, Marek Głuchowski i Prezydent Pracodawców Pomorza, Zbigniew Canowiecki. 

Bal poprowadzą Dorota Sobieniecka-Kańska i Marek Kański, do tańca zagra Rama 111, a zaśpiewa Agnieszka Babicz. O menu zadba restauracja Amber Side i Gökhan Cingillioglu oraz jak zawsze na gości czeka bukiet niespodzianek.

Dress code: Black Tie Optional, stoliki 10-osobowe.

Na zaproszenie.