II BAL RÓWNYCH SZANS

sobota, 22 luty 2020
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ oraz Gdański Teatr Szekspirowski zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie karnawałowy charytatywny II Bal Równych Szans pod honorowym patronatem Aleksandry Dulkiewicz - Prezydent Miasta Gdańska, Mieczysława Struk - Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Pracodawców Pomorza.

Dochód z balu zostanie przeznaczony na wyposażenie i utrzymanie naszego nowego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w Gdańsku, którego otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku. Nasza nowa siedziba da osobom dorosłym z zespołem Downa miejsca pracy, a jednocześnie będzie miejscem terapii dzieci i kolebką integracji w ramach prowadzonego przedszkola, docelowo szkoły zawodowej i warsztatów kulinarnych. Łączny koszt wyposażenia to 200 000 PLN.

PROGRAM BALU:

Gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan, która wystąpi ze specjalnym akustycznym recitalem. Ania Karwan to tegoroczna zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, jeden z najpiękniejszych i najmocniejszych głosów w kraju. Autorka hitów "Słucham Cię w radiu co tydzień", "Głupcy" czy pięknej ballady "Czarny Świt", z jej debiutanckiej płyty wydanej na początku tego roku, które podbiły listy przebojów i osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube.

Tak jak w pierwszej edycji balu, aukcję z licytacją poprowadzi Mateusz Kusznierewicz - mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie. Poza aukcją głośną, będzie również dostępna aukcja cicha, z równie ciekawymi przedmiotami do wylicytowania. Uzupełnieniem obu aukcji będzie loteria fantowa, w której każdy los wygrywa.

Bal poprowadzą dziennikarze Radia Gdańsk - Beata Szewczyk oraz Włodzimierz Raszkiewicz.

Do tańca zagra zespół The Celebration Band, w którego skład wchodzą doświadczeni i wykształceni trójmiejscy muzycy. Na repertuar składają się klasyczne przeboje od lat 60 tych do najnowszych hitów z radiowych list przebojów, rytmy z całego świata i dobrze znane rockowe i taneczne standardy.

Pokaz Tańca Towarzyskiego zaprezentują pary sportowe z Tanecznego Klubu Sportowego Creative Dance startujące na turniejach w Polsce i za granicą.

O catering zadba firma Banglob. Tego wieczoru goście mogą się spodziewać: welcome drinka, 2-daniowej kolacji serwowanej, bufetu zimnego i słodkiego, gorących przekąsek, napojów bezalkoholowych ciepłych i zimnych oraz wina bez limitów. Inne alkohole dodatkowo płatne - możliwość zakupu na miejscu.

Koszt udziału: 300zł/os

Strona balu: https://jatez.org.pl/bal-rownych-szans

Rezerwacja miejsc: https://jatez.org.pl/rezerwacja-bal-2020

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ powstała w 2012 roku w Gdańsku. Od 2017 roku mamy status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Jesteśmy członkiem EDSA (European Down Syndrome Association) oraz DSI (Down Syndrome International). Misją Fundacji są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa. Fundację można również wesprzeć przekazując 1% podatku, wpisując KRS: 0000441123 w formularzu PIT.

Więcej informacji na:

http://jatez.org.pl/

http://facebook.com/fundacjajatez