Karolina Wojtko i Marta Misztal | muzyka jazzowa i filmowa

środa, 25 Lipiec 2018
godz. 21:00
Miejsce: Teatr Boto

Na scenie Teatru BOTO kobiecy duet - Karolina Wojtko i Marta Misztal - zaprezentuje standardy jazzowe i filmowe. Usłyszymy takie utwory jak: "Fever", "Skyfall", "Feeling good" czy "Moon river".

Karolina Wojtko - śpiew
Marta Misztal - piano

Karolina Wojtko - absolwentka szkoły aktorsko-musicalowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu warsztatych prowadzonych między innymi przez Grażynę Łobaszewską, Jacka Jaskółę, Elżbietę Adamiak, a podczas Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Lesznie jej prowadzącym był Kuba Stankiewicz. 
Laureatka Festiwalu MonoArt w Oleśnicy, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu oraz cyklicznych spotkań muzycznych „Do mikrofonu prosimy” (Teatr Muzyczny w Imparcie, Wrocław). Występ w finałach: o Złotą Tarkę w Iławie, o Złotą Basztę podczas Festiwalu Jazzowego w Czchowie, na Festiwalu Piosenki i Ballady w Toruniu, na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Mińsku Mazowieckim.

Marta Misztal - absolwentka OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, obecnie studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie fortepianu prof. Bogdana Czapiewskiego oraz w klasie kameralistyki prof. Anny Prabuckiej- Firlej i dr Roberta Kwiatkowskiego. Laureatka VI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego w Sztockholmie w kategorii solo i zespół 
(wyróżnienie; III miejsce) oraz XXI Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego w Nałęczowie (II miejsce).

Cena: 30 zł

http://teatrboto.bilety.interticket.pl/event/sheet/karolina-wojtko-i-marta-misztal-muzyka-jazzowa-i-filmowa-A649336F09F940A4ADF7B2C727F707CE#748