Konferencja Project Management 2017 - skuteczne zarządzanie biznesem

czwartek, 06 Kwiecień 2017
Miejsce: Sopot

Rusza IX edycja największej na pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami, Project Management 2017 - skuteczne zarządzanie biznesem, której organizatorem jest Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konferencję, która kierowana jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni ekonomicznych oraz młodych project managerów. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu – dziedziny, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Konferencja to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat zarządzania projektami, zarówno podstawową, jak i specjalistyczną. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy to nie może Cię zabraknąć!

W pierwszym dniu odbędą się prelekcje oraz panel dyskusyjny, w trakcie których doświadczeni project managerowie skonfrontują teorię z praktyką, pozwalając poznać uczestnikom aspekty pracy w branżach związanych z zarządzaniem projektami.

Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coach’ ów. 

Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie bezpłatny!

Zapisy rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia.  

Więcej informacji na: www.konferencjapm.pl oraz fanpage: https://www.facebook.com/konferencjapm 

Organizator:
Koło Naukowe Strateg

https://www.facebook.com/knstrateg