Prestiż patronuje

Aukcja ,,Moc i Magia Sztuki’ w Galerii Glaza

Miejsce: Hotel Radisson Blu Gdańsk
piątek, 08 Grudzień 2023

Aukcja ,,Moc i Magia Sztuki’’ organizowana przez Galerię Glaza Expo Design, odbędzie się już 8 grudnia o godzinie 19:00. Wydarzenie odbędzie się w 5 gwiazdkowym hotelu Radisson Blu przy ulicy Długi Targ 19, a poprowadzi je Paweł Burczyk. Jednocześnie aukcja prowadzona będzie za pośrednictwem platformy Onebid.pl oraz Artinfo.pl. Wszelkie szczegóły dotyczące licytacji oraz katalog prac dostępny jest na stronie www.glazadesign.pl w zakładce AUKCJE.

Podczas wieczoru zaprezentowanych zostanie 80 dzieł sztuki. Pośród nich znajdą się zarówno uznani artyści, jak i młodzi, obiecujący twórcy. Ceny wywoławcze zaczynają się już od 1200 PLN, a estymacja przewidywana jest w granicach 100.000 PLN. Licytowane dzieła to w większości obrazy na płótnach, ale proponowane będą także grafiki, rysunki, litografie oraz rzeźby.

Akcja odbędzie się w wyjątkowym okresie przedświątecznym, a towarzysząca mu magiczna atmosfera zdecydowanie sprzyjać będzie doskonałym inwestycjom, które mogą stać się również wyjątkowym prezentem.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w licytacji na żywo Galeria Glaza Expo Design organizator wydarzenia - prosi o potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną. Licytujący proszeni są również o przybycie do hotelu o godzinie 18:30, gdzie czekać będzie poczęstunek i oprawa muzyczna.

O organizatorze

Galeria Glaza Expo Design jest pierwszą w Gdańsku prywatną galerią sztuki, działającą nieprzerwanie od kwietnia 1991 przy Długim Targu. W galerii odbyło się wiele wystaw i niezapomnianych wernisaży, przyczyniających się do rozwoju szeroko rozumianej sztuki na terenie Trójmiasta i całej Polski. Galeria od momentu jej powstania pełni rolę mecenasa dla środowiska artystycznego wszystkich kierunków sztuk plastycznych, architektury, jak również wzornictwa przemysłowego, łącząc działalność wystawienniczą ze sprzedażą dzieł sztuki i projektowaniem wnętrz.