SMOLIK i KEV FOX

niedziela, 15 Grudzień 2019
godz. 20:00
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski

Cztery lata po wydaniu debiutu oraz dwa lata po wydaniu EP duet SMOLIK // KEV FOX wyrusza w ostatnią trasę koncertową, na której zagra zarówno utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu, jak i ze znakomitej, nagrywanej w Real World Studios EP „Queen Of Hearts”.

Koncert w Gdańsku 15 grudnia 2019 roku będzie ostatnim w tegorocznej trasie koncertowej The All Saints Tour, a zarazem ostatnim przed wydaniem nowego pełnowymiarowego albumu, do którego nagrania studyjne zaplanowane są zaraz po trasie.

Polski producent, kompozytor i multiinstrumentalista SMOLIK oraz brytyjski wokalista, gitarzysta i kompozytor KEV FOX z sukcesami współpracują od 2015 roku, kiedy wydali znakomicie przyjęty, pierwszy wspólny album i po raz pierwszy wystąpili w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Teraz wracają z koncertem promującym album „Queen Of Hearts”, czyli EP duetu z 2018 roku, która jest efektem sesji nagraniowej w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii, którego właścicielem jest Peter Gabriel. Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór „Queen Of Hearts” oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu.

Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory: „On The Quiet” i „All The Saints” oraz niespodzianka w postaci wersji utworu „Queen Of Hearts” z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku. Artyści odebrali za niego FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką „Queen Of Hearts” towarzyszyło też powstanie filmu w technologii VR (jego premiera miała miejsce 8 czerwca 2018). Film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. (https://www.filmweb.pl/film/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2018-810117/des)

RUN videoclip - https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

ALL THE SAINTS videoclip - https://www.youtube.com/watch?v=XziOa9O90ZA

QUEEN OF HEARTS videoclip - https://www.youtube.com/watch?v=xeqTYlce0ec

https://youtu.be/XziOa9O90ZA

https://youtu.be/6BJ9IQl6f6Y

Co: Koncert SMOLIK // KEV FOX – The All Saints Tour

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski

Kiedy: 15 grudnia 2019, godz. 20:00

Bilety:

Parter (miejsca siedzące): 60 zł

Galerie na wprost sceny: 55 zł

Galerie boczne: 50 zł

Bilety dostępne na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie GTS przy ul. Wojciecha Bogusławskiego 1 w Gdańsku codziennie w g. 14.00 – 19.00.