Bakalie Wolności

niedziela, 02 Czerwiec 2019
Miejsce: Pleneum

Jeteśmy bardzo dumni, że możemy Was zaprosić na wyjątkową edycję Bakalii. 2 czerwca zapraszamy na BAKALIE WOLNOŚCI, które odbędą się w przepięknej hali stoczniowej Plenum i będą towarzyszyć hucznym obchodom rocznicy wyborów z 1989 roku.

30 lat wolności to 30 lat kreatywności, przedsiębiorczości, pomysłów i odwagi do tworzenia i projektowania. Chcemy to uczcić. Oprócz wystawców z całej Polski, którzy będą mieli okazje pokazać swoje kolekcje i opowiedzieć o tworzeniu marki i filozofii działania stworzymy też specjalną STREFĘ NGO, gdzie zaproszone instytucje działające w kulturze, sztuce i promocji mody i designu będą mogły pochwalić się osiągnięciami i planami na przyszłość. Swój udział potwierdzili m.in. Muzeum Gdyni, Patio ASP, Palma, Kolonia Artystów  i Traffic Design.

Nie zabraknie wydarzeń towarzyszących – warsztatów, m.in. na temat dawania wolności dzieciom i warsztatów artystycznych przygotowanych przez ASP i rozmów o tym, co udało się osiągnąć w świecie twórczym Trójmiasta i nie tylko.

  •  

STREFA NGO

STREFA RELAKSU

STREFA WARSZTATOWA

STREFA ROZMÓW

STREFA PROJEKTANCI PREMIUM