Uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sopocie

20 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot.


28 Lipiec 2022

20 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot. To 7 placówka rozwijana w modelu współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce. Przybyłych gości powitała Jolanta Łapińska – dyrektor rynku profesjonalnego i członek zarządu Dr Irena Eris S.A. Gościem honorowym wydarzenia była Pani Irena Eris, która symbolicznie przecięła wstęgę i ogłosiła otwarcie salonu. Spotkanie uświetniło wielu znakomitych gości, w tym Pani Wice Prezydent Sopotu Magdalena Czarzyńska - Jachim. Nie zabrakło również przedstawicieli mediów Vogue, Zatoka Piękna, Prestiż Trójmiejski, esopot.pl, influencerek, partnerów biznesowych marki Dr Irena Eris, m.in. z FPFF w Gdyni, przyjaciół i gości Sofitel Grand Sopot.

Uroczyste spotkanie było okazją do zaprezentowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, autorskich zabiegów na twarz i ciało oraz masaży. Inspirujące rozmowy, pokazy zabiegów, możliwość wykonania badania skóry były okazją do interesujących rozmów i wspólnego świętowania. Wspaniałą atmosferę umiliła wiolinistka grająca francuskie utwory, a o wykwintny poczęstunek zadbała restauracja Grand Blue w przepięknym ogrodzie z widokiem na morze.

To był niezapomniany wieczór w nadmorskim kurorcie!

Na ściance - od prawej strony: Henryk Orfinger, Jolanta Łapińska, Irena Eris, Paweł Orfinger, Joanna Łodygowska, Inga Jarosz-Wawryniuk