Sassy & Classy Bazaar, czyli nowa jakość na najwyższym poziomie

W Sassy Restaurant Live Music & Show miała miejsce premiera pierwszej edycji nowego konceptu wydarzenia, czyli popołudniowy cocktail party z premium private sale. W miejscu, które łączy niemożliwe i przełamuje standardy udało się wprowadzić nową jakość w rozrywkowe życie mieszkańców Trójmiasta.


05 Sierpień 2021

prestiz

W niedzielę 25 lipca w Sassy Restaurant Live Music & Show odbyło się wyjątkowe wydarzenie Sassy & Classy Bazaar skierowane do najbardziej wymagających klientów. Podczas niedzielnego popołudnia w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na ósmym piętrze, gdzie mieści się koktajl bar oraz taras widokowy Roof Top by SASSY goście mogli poznać i kupić produkty wyselekcjonowanych marek z segmentów: moda, uroda, akcesoria, sztuka i design.

Wśród wystawców znalazły się m.in.: MMC, Rise, CA VA Smoking Vintage, Jungle Dream Store, MOOJ Optyk, Prana Spa Premium, Home & Hotel Solutions, Deo Plaza czy Muzeum Biegasa.

Organizatorzy zapewnili gościom nie tylko doznania estetyczne, ale także przejażdżkę jachtem, którą organizowała firma Seail & Dance oraz kulturalne: wernisaż i spotkanie z uznanym artystą malarzem Tomaszem Milanowskim.

 

Zwieńczeniem wydarzenia była kolacja zorganizowana w Sassy Restaurant w akompaniamencie kameralnego recitalu Marii Sadowskiej i jej męża Adriana Łabanowskiego.

Na zakończenie wieczoru część gości udała się na after party do koktajl baru, a część do specjalnej strefy chillout przygotowanej na Roof Topie skąd mogli podziwiać imponujący widok na Stare Miasto.

 

Sassy & Classy Bazaar to wydarzenie cykliczne, połączenie niedzielnego cocktail party z premium private sale. Kolejne edycje odbędą się 22 sierpnia i 19 września 2021 roku.

-------

SASSY Restaurant Live Music & Show to trzypiętrowy koncept: restauracja, klub, koktajl bar i taras widokowy. To wyjątkowe miejsce spotkań i celebracji w samym sercu kosmopolitycznego Gdańska z imponującym widokiem na panoramę Starego Miasta. SASSY łączy to co niemożliwe, przełamuje standardy i nieustannie zaskakuje gości. Zapewnia doznania kulinarne i artystyczne w każdy dzień tygodnia. Codziennie inne, codziennie zaskakujące, awangardowe i kosmopolityczne.