Pokaz mody w elbląskim Centrum Sztuki Galeria EL

Już w najbliższą sobotę w Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu odbędzie się pokaz kolekcji uzdolnionej młodej projektantki Nikoli Fedak. Prestiż Magazyn Trójmiejski został patronem medialnym wydarzenia. 


06 Kwiecień 2021

prestiz

Pozostały cztery dni do długo wyczekiwanego modowego zatrzęsienia Elblągiem. W Galerii EL odbędzie się pokaz kolekcji modowej pt. "Po drugiej stronie". autorstwa młodej projektantki Nikoli Fedak. Z racji obecni sytuacji epidemicznej organizatorzy przewidzieli wideotransmisję z wydarzenia.

Fedak jest absolwentką Katedry Mody warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, której twórczość cieszy się coraz większym uznaniem w branży.  Docenili ją młodzi twórcy (m.in. Bass Astral x Igo, Sanah czy Roxie Węgiel), producenci reklam (spot Perła) czy najważniejsi modowi publicyści (whiteMAD i Vogue Polska. 

Pokaz odbędzie się w przestrzeni wystawy Urszuli Wilk. W pokazie wezmą udział modele, tancerze, artyści sceniczni i fotografowi. Przedstawieniu akompaniować będzie specjalnie stworzona na potrzeby eventu autorska ścieżka dźwiękowa Macieja Olewniczaka z zespołu Żuławy. 

Pokaz mody kolekcji Nikoli Fedak

miejsce: Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
data: 10 kwietnia
godzina: 18:00
forma: impreza zamknięta + wideotransmisja live na kanale fb @GaleriaEL