Emanuel Berg otworzył nowy butik w galerii handlowej Klif w Gdyni

Po 15 latach od otwarcia oryginalnego salonu Emanuel Berg zmienia swoją lokalizację w Galerii Handlowej Klif. Dotychczas marka operowała na 80 m2, w starej części domu handlowego. Od 30 września można już odwiedzić 220-metrowy salon, który znajduje się w nowej części, vis-à-vis Empiku.

 


26 Listopad 2020

prestiz

Emanuel Berg to marka z 30-letnim doświadczeniem w szyciu na miarę koszul i garniturów. Oprócz autorskich kolekcji koszul męskich, bluzek damskich i sezonowych dodatków, w butikach marki można znaleźć także kolekcje ubrań od marek, takich jak Parajumpers, Herno, Seductive, czy Crockett & Jones. 

Butik rozrósł się wraz z oferowaną kolekcją.
– Nasza oferta bardzo się rozszerzyła, porównując ją do czasów kiedy otwieraliśmy pierwszy butik w Gdyni, 15 lat temu – przyznaje Petra Szychułda, właścicielka Emanuel Berg. – Koncepcja pierwszego lokalu przewidywała w asortymencie tylko koszule, bluzki i akcesoria. Nasi klienci jednak szybko polubili styl Emanuel Berg i pewien lifestyle, który się z tym stylem wiąże, a to wymagało co raz to większego uzupełnienia swojej garderoby.

Do bluzek i koszul doszły spodnie, potem garnitury, kurtki, płaszcze, kaszmirowe swetry i oferta miarowa (made-to-measure). Dzisiaj można się ubrać w Emanuel Berg na każdą okazję!

– Zależało nam na możliwości pokazania całej tej oferty, stąd też konieczność powiększenia lokalu – dodaje Petra Szychułda. – Z mężem, Jarosławem, jesteśmy kojarzeni jako esteci oraz dobrzy gospodarze i zależy nam na komforcie naszych klientów, więc w nowym butiku mamy miejsce nie tylko na towar, ale przede wszystkim na goszczenie klienta. Można usiąść, wypić kawę, jest osobna strefa dla pań i panów. Stworzyliśmy także osobną przestrzeń dla klienta szyjącego na miarę- MTM Lounge, z osobną przymierzalnią, a przy wejściu do salonu widnieje kąt krawiecki, gdzie nasza krawcowa wykonuje przeróbki.

Nowy 220-metrowy salon marki Emanuel Berg znajduje się w nowej części galerii handlowej Klif w Gdyni, vis-à-vis Empiku. 

Galeria Klif

aleja Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia