Wystawa The Bridge, czyli sztuka w prywatnych rezydencjach

Agencja Partners International zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży luksusowych nieruchomości zaprasza na wystawę pt. The Bridge. Ekspozycja i towarzyszący jej wernisaż to część Cyklu Galerii POP Up, którego istotą jest prezentacja dzieł sztuki lokalnych artystów w prywatnych rezydencjach należących do portfolio Partners International.


12 Październik 2020

Już w najbliższy czwartek odbędzie się wyjątkowy, kameralny wernisaż The Bridge – najnowszej wystawy z Cyklu Galerii POP Up organizowanego przez Partners International w najpiękniejszych rezydencjach z portfolio agencji nieruchomości. 

Ekspozycję zobaczyć będzie można od 15 do 18 października bieżącego roku w prywatnej rezydencji położonej w Gdyni przy ulicy Technicznej 37. Kuratorami wystawy są Art in Architecture oraz gdańska Akademia Sztuk Pięknych, a mecenasem – Partners International, najstarsza agencja specjalizująca się w sprzedaży i najmie nieruchomości premium w Warszawie, a od kwietnia także w Trójmieście. Miesięcznik Prestiż Magazyn Trójmiejski oraz kwartalnik Linia objęły wydarzenie patronatem medialnym.

- The Bridge to wizja nas samych jako platformy dialogu między światem twórców architektury i sztuki a światem ich odbiorców, których potrzeby stawiamy w sercu wszystkiego, co robimy – dodają organizatorzy wydarzenia.

 

Artyści:

Filip Kalkowski,
Joanna Rusinek,
Marzena Ślusarczyk, 
Agnieszka Kirzanowska-Osińska,
Maria Kiesner, 
Martyna Borowiecka-Mikuszewska, 
Agnieszka Leszczyńska-Mieczkowska, 
Mira Kalkowska,
Tomasz Radziewicz, 
Marcin Kowalik,
Vera King,
Piotr Paluch

Wystawa: The Bridge
Gdzie: Gdynia, ul. Techniczna 37
Kiedy: 16-18 października 2020, godz. 11:00-18:00
Wernisaż: 15 października 2020, godz. 18:00