Druga odsłona Wiczlina

Z jednej strony kameralna atmosfera, spokój i błoga cisza, a z drugiej – bliskość głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta zapewniających łatwy i szybki dostęp do tętniącego życiem centrum. Nowo powstające osiedle Gdynia Wiczlino II łączy wszystko to, czego potrzebują dzisiejsi klienci. Pierwsze z 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zostaną oddane do użytku przyszłych lokatorów już w czwartym kwartale 2021 roku.


24 Wrzesień 2020

Zamieszkanie w domu jednorodzinnym nie musi wiązać się z wyprowadzką na dalekie obrzeża pomorskiej aglomeracji. Gdyński deweloper Willbud udowadnia, że dla wszystkich tych, którzy marzą o własnym domu, a jednocześnie o bliskości miasta, będzie mieć do zaoferowania odpowiednią lokalizację. Nowo powstające osiedle Gdynia Wiczlino II będzie stanowić bezpieczną i spokojną oazę oddaloną zaledwie kilkanaście minut od ścisłego centrum Gdyni. 

Komfort w dwóch wydaniach 

Wiczlino w swej drugiej odsłonie składać się będzie z dwóch typów budynków: Grand House Comfort oraz Grand House Premium. Pierwsze z nich liczyć będą nieco ponad 135 metrów kwadratowych powierzchni, z możliwością adaptacji poddasza. Każdy z „bliźniaków” będzie posiadać garaż oraz miejsce postojowe przed budynkiem, a co najważniejsze – pełnowymiarowy ogród będący naturalnym przedłużeniem przestrzeni domu. 

Zaprojektowane przez architektów z pracowni projektowej Willbud budynki charakteryzują się prostą, klasyczną bryłą ze skośnymi dachami. Z kolei wnętrza domów zapewnić mają wszechstronny komfort – składać się na nie będzie salon z kominkiem, aneks kuchenny i duże przeszklenia z wygodnym wyjściem na taras. 

Wersja Premium domów jednorodzinnych została uatrakcyjniona poprzez dodanie panoramicznego okna w kuchni i elewacji wykończonej klinkierem. Budynki z wyższego segmentu mają większą powierzchnię – aż 153 metry kwadratowe, oczywiście z możliwością adaptacji poddasza.

Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać relaks i komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Stąd właśnie duże i jasne wnętrza, kominek na chłodniejsze wieczory, a także duży prywatny ogród o powierzchni sięgającej nawet 500 metrów kwadratowych. Deweloper oddaje kupującym pełną decyzyjność w zakresie aranżacji wnętrza, zwłaszcza przestrzeni znajdującej się na piętrze. W zależności od potrzeb i preferencji klienta na górnej kondygnacji domów może pojawić się wygodna sypialnia, przestronna łazienka, kilka pokoi dla dzieci czy dodatkowe miejsce do ćwiczeń lub pracy.

Dzielnica na medal

Gdyńska dzielnica Chwarzno-Wiczlino to jedna z najprężniej rozwijających się lokalizacji na Pomorzu – nie tylko ze względu na dynamikę powstających zabudowań mieszkalnych, lecz także infrastrukturę. W okolicy znaleźć można między innymi liceum z nowo wykończonym budynkiem, a w planach jest także budowa basenu. Co więcej, obecnie realizowany jest również bulwar wzdłuż Potoku Wiczlińskiego oraz liczne inwestycje drogowe, w tym Trasa Kaszubska wraz z rozbudową węzła Karwiny oraz Obwodnica Witomina.

Osiedle Gdynia Wiczlino II cieszy się pełnym dostępem do przedszkoli, szkół, licznych sklepów oraz sprawnej komunikacji miejskiej. Dzięki temu stanowi idealne miejsce do życia dla rodzin i wszystkich tych, którzy chcą korzystać z uroków zacisza, jednocześnie ciesząc się bliskością miasta.