#Openshipyard Galeon Yachts już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę odpędzie się jachtowe podsumowanie sezonu 2020 organizowane przez polskiego dealera marki Galeon Yacht. Po dniu zwiedzania hal produkcyjnych, premierowych pokazów, warsztatów i w końcu rejsu po Martwej Wiśle zaproszeni goście będą mogli zaznać chwili odpoczynku podczas wieczornej imprezy w gdańskim Grano Hotel.


22 Wrzesień 2020

W najbliższą sobotę, 26 września, polscy przedstawiciele Galeon Yachts wraz z dealerami zagranicznymi wspólnie odwiedzą hale produkcyjne luksusowych jacht. Na uczestników czekają wyjątkowe nowości Galeon Yachts, w tym prezentacja nowych procedur współpracy oraz planów marketingowych i promocyjnych. 

Po tych atrakcjach dealer zabierze gości na wspólny rejs po Martwej Wiśle sygnowany szyldem #OpenShipyard. Podczas rejsu Paweł Górski, kierownik sprzedaży na rynek polski w Galeon Yachts,  oprowadzi odwiedzających po podkładach (i pod nimi!) wybranych modeli łodzi motorowych Galeon.  

Całość wydarzenia uświetni wieczorna impreza koktajlowa w czterogwiazdkowym hotelu Grano Hotels. Zabawa trwać będzie przy muzyce na żywo i wyjątkowym poczęstunku!