Drzwi otwarte apartamentów Chlebova

Rozmowy z najlepszymi doradcami z zakresu aranżacji wnętrz oraz zarządzania najmem, a także prezentacja przykładowych wykończeń i projektów wystroju – to wszystko czeka na odwiedzających podczas ostatnich w tym roku dni otwartych inwestycji Chlebova. 

 


14 Wrzesień 2020

Apartamenty Chlebova, za których powstanie odpowiada pomorska firma inwestująca w nieruchomości premium – NDI Development – to projekt wyjątkowy na skalę całego Trójmiasta. Lokalizacja tuż nad samym brzegiem Motławy, w miejscu pierwszej przemysłowej Fabryki Chleba w Gdańsku, a do tego niepowtarzalny klimat dawnych, odzyskanych elementów historycznej zabudowy – to wszystko sprawia, ze inwestycja dosłownie skrada serca potencjalnych klientów. 

Oprócz lokalizacji równie ważna jest ustawność wnętrz i możliwość ich wykończenia. Już za kilka dni, 18-19 września, na terenie inwestycji Chlebobva odbędzie się prezentacja aranżacji wnętrz. 
Podczas ostatnich w tym roku dni otwartych organizowanych w związku ze zbliżającą się premierą apartamentów specjaliści w zakresie projektowania wnętrz zaprezentują swoje pomysły i doradzą w kwestiach wykończenia wnętrz. 

Co więcej, podczas wydarzenia będą również dostępni specjaliści od zarządzania najmem, co pozwoli kompleksowo przygotować apartament pod inwestycję. 

Co: Dni otwarte Chlebova 
Gdzie: teren budowy inwestycji, ul. Wiosny Ludów 4 (Gdańsk)
Kiedy: 18-19 września 2020
Szczegóły na stronie www.chlebova.pl