Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Gdyni już otwarty

To wielka gratka dla fanek i fanów branży kosmetycznej – w gdyńskim Tritum Business Park swoją działalność rozpoczął Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. To pierwszy w Trójmieście i dziewiętnasty w Polsce salon beauty spod szyldu jednej z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych marek SPA w Polsce.


04 Czerwiec 2020

Nadmorska dzielnica Gdyna-Nowe Orłowo od początku czerwca gości nowo otwarty Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris. Salon ma sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Miła atmosfera i ciekawie zaprojektowana przestrzeń sprzyjają relaksowi, a obsługa zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wszystkich wykonywanych zabiegów. 

W gdyńskim instytucie znaleźć można aż 7 luksusowo wyposażonych gabinetów, które stworzone zostały z myślą o kompleksowej regeneracji ciała. Salon oferuje klientom innowacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb zabiegi na twarz i ciało, a także masaże, manicure i pedicure. Dopełnieniem stałej oferty jest szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, takich jak remodeling ultradźwiękowy, mezoterapia bezigłowa czy radiofrekwencja RF-Biolaser. 

Nowością w ofercie Dr Ireny Eris są zabiegi SMART CARE oparte na technologiach Hi-Tech, skierowane dla klientów, którzy cenią sobie skuteczną pielęgnację uzyskaną w optymalnym czasie. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i pełną diagnozą skóry. Wisienką na torcie są profesjonalne konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W Instytucie klienci mogą zakupić także najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris z serii PROSYSTEM HOME CARE. 

Gdzie? Gdynia, al. Zwycięstwa 241/3, Kompleks Tritum Business Park

Kontakt: tel. 692 915 235 / (58) 55 000 66; e-mail: gdynia@instytut.drirenaeris.com

Szczegóły oferty: www.instytuty.drirenaeris.com