Hipodrom zaprasza na Mistrzostwa Pomorza w skokach

Ponad 200 par wystartuje podczas trzydniowych zawodów w skokach przez przeszkody, jakie rozegrane zostanąna Hali Pomarańczowej na Hipodromie w dniach 14-16 lutego.


12 luty 2020

Hipodrom przyzwyczaił nas, że zawody odbywają się tutaj regularnie raz lub dwa razy w miesiącu. Zawodnicy mają do wyboru cykl JumpOFF, zawody dla dzieci i młodzieży oraz mistrzostwa województwa. Ta ostatnia impreza rozpocznie się już w piątek, 14 lutego, a na parkurze będzie można podziwiać przejazdy ponad 200 par jeździec – koń.

Nie lada gratką dla miłośników jeździectwa będą sportowcy znani z największych imprez jeździeckich. W Sopocie w ten weekend wystartuje między innymi zawodnik dwóch dyscyplin – skoków oraz Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego - Paweł Spisak, wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski, olimpijczyk, który reprezentował nasz kraj podczas igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie oraz w Rio De Janeiro.

Czeka nas zatem weekend wielkich sportowych emocji. A dla publiczności dodatkową atrakcją będą stoiska z biżuterią i gadżetami, nie tylko jeździeckimi, oraz food trucki, które przygotowały na mistrzowski weekend specjalne menu.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

14-16 lutego, godz. 8.00 – 17.00.

Finały w niedzielę.

Hala Pomarańczowa, Hipodrom Sopot (wejście od ul. Łokietka).