Mercedes-Benz BMG Goworowski partnerem logistycznym wyścigu kolarskiego GFNY Gdynia 2018.

BMG Goworowski udostępnia 18 samochodów osobowych i dostawczych, które będą zabezpieczały wyścig kolarski GFNY Gdynia 2018. Wśród nich znajdują się takie modele m.in. jak: Klasa C, Klasa E, GLC, GLE, Klasa V, Vito oraz Sprinter. Ponadto podczas trwania wyścigu na terenie Expo na Skwerze Kościuszki eksponowany będzie najnowszy model marki z Stuttgartu.


28 Maj 2018

prestiz

– Nowa Klasa A. Ponadto warto wspomnieć, że wśród zawodników jest dziesięciu pracowników firmy BMG Goworowski.

O wyścigu:

Pierwszy wyścig kolarski GFNY odbył się w 2011 roku, a dziś jest to globalna marką maratonów kolarskich z wy­ścigami organizowanymi na całym świecie. W 2018 roku, w kalendarzu GFNY będzie 18 imprez, w tym cztery odbywające się po raz pierwszy – w Panamie, Kostaryce, Jerozolimie i oczywiście Polsce. Na wszystkich wyścigach GFNY, uczestnicy mają szansę
zdobycia prawa do startu w GFNY World Championship z pierwszej strefy. Aby uzyskać taki przywilej, muszą znaleźć się w czołowych 10% kla­syfikacji ich grupy wiekowej (lub 20% w przypadku mistrzostw regionalnych). Ambasadorem imprezy GFNY Gdynia jest Zenon Jaskuła, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, trzeci zawodnik Tour de France i wice­mistrz olimpijski z Seulu.

Start wyścigu: 27 maja 2018r. godz. 8:00

Więcej informacji o nim:  https://www.facebook.com/events/1963679220313984/