Zobacz kto wystąpi podczas 17. edycji Open'er Festival 2018 !

17. edycja Open'er Festival - 4.07 - 7.07.2018 - największego festiwalu muzycznego w Polsce! Wystąpią m.in. Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds oraz Fleet Foxes, David Byrne i Migos.


24 Maj 2018

prestiz

Polska reprezentacja na Open’erze. KortezOrganekBass Astral x Igo Orchestra, RasmentalismTrupa TrupaCoalstęskno i JANKA!

Artyści


TACONAFIDE na Open’erze! Mamy płytę, mieliśmy trasę, pozostał jeszcze jeden, jedyny i ostatni koncert do zagrania! Piątek, 6 lipca, Orange Main Stage!

Taconafide

 

CHVRCHESYUNG LEANSG Lewis i Otsochodzi dołączają do składu Open’era!

YUNG LEAN

Skandynawskie dziewczyny i hip-hopowe chłopaki: SigridALMAYoung Thug i PRO8L3M dołączają do składu Open’era!

Singrid

 

Years & YearsODESZAVince StaplesSuperorganismDead CrossBOMBA ESTEREOMarmozets i YONAKA – nowe płyty, nowe zespoły, nowe wcielenia i nowi wykonawcy w składzie Open’era 2018!

ODESZA

 

 Dawid Podsiadło na Open’erze! 7 lipca 2018, Orange Main Stage - pierwszy koncert po półtorarocznej przerwie!

Dawid Podsiadło

 

Po 15 latach powraca nasz cykl muzyki francuskiej - Republique de la Musique! I jako pierwsza gwiazda – LA FEMME - jeden z najważniejszych francuskich zespołów ostatnich lat. Open’er 2018!

La Femme

Piątek!!! A żeby było jeszcze lepiej do składu Open'era dołącza kilka świetnych nazw - Glass AnimalsKali UchisYoung Fathers i Little Simz! 4 - 7 lipca 2018, Gdynia!

Kali

 Nick Cave & The Bad Seeds - jeden z najbardziej witalnych, poruszających i uwielbianych zespołów muzyki alternatywnej na Open’er Festival 2018! 4 lipca, Gdynia.

Nick Cave

Migos na Open’erze! W idealnym momencie i po raz pierwszy w Polsce, Gdynia, 4 lipca 2018.

Migos

Arctic Monkeys na Open're Festival 2018!

Artic

 

Fleet FoxesDavid ByrneKaleo i SEVDALIZA w lipcu w Gdyni! Do Main Stage dołączają Tent Stage i Alter Stage! Open’er 2018!

Fleet Foxes

 

Massive Attack 5 lipca w Gdyni! Jednen z najbardziej wpływowych i inspirujących zespołów ostatnich dekad.

Massive

 

Open’er i ONI – zespół legenda. Czas na ich pierwszy festiwalowy koncert w Polsce! Depeche Mode trzecim headlinerem Open'er Festival 2018!

 

Depeche Mode

To będzie bardzo gorąca, sobotnia noc w Gdyni! Bruno Mars – jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych artystów ostatniej dekady drugim headlinerem Open’era!

 

Bruno

Gorillaz pierwszymi headlinerami Open’er Festival 2018!

Gorillaz

W 2010 roku Gorillaz powrócili ze swoją trzecią płytą zatytułowaną "Plastic Beach", swoista podróż ze Wschodu na Zachód w towarzystwie tak zróżnicowanych gości, że trudno było w tamtym czasie o większy eklektyzm. Razem z Gorillaz nagrywali Lou Reed i Snoop Dogg, De La Soul i Mos Def, ale także The Syrian National Orchestra Of Arabic Music i zespół pokręcona jazzowa formacja Hypnotic Brass Ensemble. Do składu dołączyli wtedy znani z The Clash Mick Jones i Paul Simonon, którzy zagrali razem po raz pierwszy od czasu rozpadu swojej macierzystej formacji. Przy okazji "Plastic Beach" Gorillaz zagrali pierwszą pełną trasę koncertową obejmującą zarówno występy festiwalowe jak i koncerty w wielkich halach. 

Wydany w tym roku "HUMANZ", pierwszy album Gorillaz od siedmiu lat to ich najbardziej aktualny, bogaty i panoramiczny album, opisywany jako rowerowa przejażdżka przez hip hop, R'n'B, pop, reggaeton, soul i rock and roll. Na "HUMANZ" Murdoc, Noodle, Russel i 2D jak zwykle zaprosili do współpracy grono uznanych artystów (wśród nich m.in. Jehnny Beth z Savages, Danny'ego Browna, Benjamina Clementine'a, De La Soul, Grace Jones, Zebra Katz, czy Pusha T i ponownie przesuwają granice współczesnej muzyki. My przesuwamy je razem z zespołem, dlatego z przyjemnością oświadczamy, że Gorillaz są pierwszymi headlinerami przyszłorocznego Open'era!

Informacja o biletach: 
Regular tickets

karnet 4-dniowy – 579 ZŁ
karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 659 ZŁ

karnet weekendowy (pt., sob.) – 399 ZŁ 
karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 459 ZŁ

bilety jednodniowe – 259 ZŁ (możliwość rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych przed Regular Tickets)

Bilety dla dzieci: Od 3 do 12 roku życia (tz. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 12 roku życia.) - 50% ceny, czyli: karnet 4-dniowy - 289 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 329 zł, karnet weekendowy - 199 zł, karnet weekendowy + pole namiotowe – 229 zł, bilet jednodniowy - 129 zł.

Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia.): udział bezpłatny.

Sprzedaż: www.alterart.pl
www.ebilet.pl

------------------------------------------------
Bilety Final Call

karnet 4-dniowy – 619 ZŁ
karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 699 ZŁ

karnet weekendowy (pt.,sob.) – 419 ZŁ 
karnet weekendowy (pt.,sob.) + pole namiotowe – 479 ZŁ

bilety jednodniowe – 259 ZŁ

Sprzedaż od 11.06.2018, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

Bilety dla dzieci: Od 3 do 12 roku życia (tz. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 12 roku życia.) - 50% ceny, czyli: karnet 4-dniowy - 309 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 349 zł, karnet weekendowy – 209 zł, karnet weekendowy + pole namiotowe – 239 zł, bilet jednodniowy - 129 zł.

Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia.): udział bezpłatny.

------------------------------------------------
Bilety VIP można kupić kontaktując się z adresem VIP@alterart.pl