Kolacja charytatywna w Dniu Kobiet - solidarnie z chorymi na raka piersi

Pięć restauracji w pięciu miastach w Polsce wraz z Fundacją OmeaLife Rak piersi nie ogranicza pragnie zaprosić na drugą już edycję wyjątkowego wydarzenia Kobiety Kobietom. Chcemy - w Dniu Kobiet - zebrać pozytywną kobiecą energię podczas degustacyjnej kolacji tylko dla kobiet, z której zysk zostanie przekazany na pomoc innym kobietom zmagającym się z problemem, który może dotyczyć nas wszystkie.


02 Marzec 2018

prestiz

8 marca, 5 miast, 5 restauracji, 5-daniowe menu, 5 kobiet z OmeaLife, 5 wybitnych lekarzy specjalistów z dziedziny leczenia chorób piersi, start: 19:00

Podczas wydarzenia Panie będą mogły zjeść wyjątkową kolację degustacyjną przygotowaną przez szefów kuchni specjalnie na tę okazję, napić się dobrego wina i posłuchać o pracy Fundacji. To również wyjątkowa okazja do tego by porozmawiać z lekarzem w niezobowiązującej atmosferze o profilaktyce. Cały zysk z kolacji zostanie przeznaczony na walkę z rakiem piersi poprzez prowadzenie warsztatów dla pacjentek onkologicznych.

Gościem specjalnym są kobiety lekarki - wybitne specjalistki w leczeniu raka piersi w Polsce oraz znane, lubiane aktorki, dziennikarki.

Gdańsk (Mercato Hilton Gdańsk) Dr Elżbieta Senkus-Konefka - onkolog i radioterapeuta

Katowice (Cristallo, Hotel Monopol) Prof. Barbara Bobek-Billewicz - radiolog i specjalista medycyny nuklearnej

Kraków (Trzy Rybki, Hotel Stary) Dr Diana Hodorowicz - Zaniewska - chirurg onkolog

Łódź (Malinowa, Grand Hotel Łódź) Prof. Agnieszka Kołacińska - chirurg, Hon. EBSQBS

Warszawa (Concept 13) Dr Dorota Nowakowska - onkolog i genetyk

Do tej pory nasze zaproszenie przyjęła Pani Danuta Wałęsa(Gdańsk), Pani Katarzyna Maciąg i Monika Mazur (Kraków), Julia Oleś ((Katowice), Iwona Schymalla (Warszawa). Codziennie dołączają nowe osoby. Wsparcie medialne naszej inicjatywy sprawi, że więcej osób dowie się o możliwości znalezienia pomocy w naszej fundacji lub wykupi zaproszenia na kolacje wspierając solidarnie inne kobiety, które aktualnie są w bardzo trudnym momencie swojego życia.

Zaproszenie brzmi bardzo prosto:

Zabierzcie mamę, siostrę, serdeczną przyjaciółkę czy dawno niewidzianą koleżankę i dołączcie do nas. Wasz miło spędzony czas będzie zarazem wsparciem dla innych kobiet w ich walce. W Dniu Kobiet Kobiety Kobietom! Namawiamy aby w ten wieczór ubrać się na różowo lub podkreślić strój różowym akcentem. Róż to symbol kobiecości jak również solidarności z chorymi na raka piersi.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1800210473615700/