Złota płyta dla Wojtka Mazolewskiego!

Wydany w zeszłym roku album Wojtka Mazolewskiego „Chaos Pełen Idei” uzyskał status Złotej Płyty! Ta radosna informacja została podana podczas sobotniego koncertu zespołu na Męskim Graniu w Warszawie. Wojtek wraz z częścią gości, którzy wystąpili na płycie otrzymali przy burzy oklasków pamiątkowe złote płyty.


21 Sierpień 2017

Gdański muzyk nie ukrywał wielkiej radości. Po koncercie na swoim fanpage napisał:

"Pięknie dziękuje Wam wszystkim za wsparcie i wiarę w to co robimy. Muzyka to nie sport ale cieszę sie jakbyśmy zdobyli mistrzostwo świata. Szczególnie, że to nie był łatwy projekt. Wielkie ukłony dla tych co przyjeli zaproszenie i oddali tej płycie kawałek siebie.

Na albumie Chaos Pełen Idei wystąpili czołowi artyści polskiej sceny muzycznej: Misia Furtak, Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Justyna Święs, John Porter, Wojciech Waglewski, Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Vienio,Piotr Zioła oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Torok i Qba Janicki.

Jesienią zespół będzie kontynuował trasę promującą album, której pierwsza wiosenna część cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów. Chaos Pełen Idei zabrzmi między innymi w Krakowie, Poznaniu, Zielonej Górze, Białymstoku. Szczegóły trasy zostaną podane we wrześniu. Wydawcą albumu jest Agora S.A.

To druga złota płyta Wojtka Mazolewskiego, pierwszą dwa lata temu otrzymał za album „Polka”.

Zobacz teledysk do utworu Polish Girl: https://www.youtube.com/watch? v=vQv-nGQPZzw