Start Sezonu – Top 5 trendów na sezon jesień-zima 2017/2018

Mnogość trendów na sezon jesień/zima pozwala na skomponowanie garderoby, która koresponduje z naszym charakterem i stylem. Klasyczny print albo oryginalny materiał – niezależnie od tego co wybierzemy nasza stylizacja będzie wyjątkowa. Prezentujemy zestawienie 5 najbardziej pożądanych trendów, które królowały na wybiegach znajdziesz w Centrum Handlowym Klif.


16 Sierpień 2017

KWIATOWE WZORY

Mocnym punktem zimowych stylizacji będą wzory. Kwiatowy deseń kojarzony wyłącznie z wiosennymi stylizacjami postanowił zagościć na dłużej, w stonowanej wersji.

Kwiatowe wzory

AKSAMIT

W tym sezonie aksamit nabiera jeszcze większej szlachetności dzięki odcieniom czerni i granatu. Na wieczór sięgaj po aksamitne sukienki, zaś na co dzień dobieraj dodatki pokryte materiałem.

Aksamit

POWER DRESSING

Power dressing to trend, za którym kryje się nic innego jak damska interpretacja męskiego garnituru. Dzięki niemu zyskujemy mocny look, nie tracąc na kobiecym szyku.

Power Dressing

FUTRO

Futro powraca niemal każdego sezonu zimowego. I bardzo dobrze, bo stylowo chroni przed zimową aurą. Może być w naturalnych odcieniach albo w zwierzęce wzory i odważne kolory.

Futro

PUCHÓWKI

W wersji mocno kolorowej lub w klasycznej czeni grzeją równie dobrze. Trend wylansowany przez domy mody Balenciaga i Vetements dużo lepiej sprawdza się na ulicach niż wybiegach.

Puchowe kurtki