Reprezentantka Trójmiasta w finale konkursu Bizneswoman Roku!


16 luty 2017

Natalia Bogdan, założycielka i Prezes Zarządu agencji rekrutacyjnej Jobhouse z Gdańska walczy o tytuł Bizneswoman Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Sukces Pisany Szminką. To pierwszy ogólnopolski i jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od siedmiu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe.

Kobiety nagradzane są w siedmiu kategoriach:

 – Sukces w Korporacji,
– Moja Firma przychody – powyżej 4 mln złotych,
– Moja Firma przychody – poniżej 4 mln złotych,
– Start-up Roku,
– Kobieta w Nowych Technologiach,
– Pomysł na Start,

 Na podstawie zgłoszeń firma audytorska PwC wyłoniła po 3 finalistki w każdej kategorii. Natalia Bogdan walczy o tytuł w kategorii Kategoria Moja Firma przychody powyżej 4 mln złotych.

- Jestem niezwykle szczęśliwa, że dostałam się do finału konkursu Bizneswoman Roku 2016. Z podziwem obserwowałam laureatki poprzednich edycji i w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że kiedyś zostanę jedną z nich. To wyróżnienie, poza prestiżem, jest też okazją do nagłośnienia sukcesów mojego zespołu i pokazania, że kobiety mogą być skuteczne w biznesie, a firmy z Trójmiasta osiągać wyniki wyjątkowe w skali kraju – mówi Natalia Bogdan.

Spośród grona finalistek, jury składające się z przedstawicieli świata biznesu i nauki, takich jak np. dr Irena Eris, Natalia Hatalska czy prof. Rafał Ohme wybierze zwyciężczynie w każdej kategorii. Dodatkowo każda z finalistek ma możliwość zdobycia nagrody publiczności. Laureatką tytułu „Nagroda Publiczności 2016” zostanie finalistka, która zbierze najwięcej głosów internautów.

Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na reprezentantkę Trójmiasta pod adresem: http://sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/. Głosować można do 4 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Finałowej Konkursu już 9 marca 2017 w Warszawie.