JESIEŃ W STYLU KAPUCZINY

Paulina Rudnicka, autorka bloga kapuczina.com, to jedna z najpopularniejszych trójmiejskich blogerek. Ceniona za naturalność, oryginalność swoich stylizacji i niebanalne połączenia stylistyczne, udowadniając, że można ubrać się modnie i stylowo za rozsądne pieniądze. Tym razem Kapuczina przedstawia typowo jesienne stylizacje, w których każda kobieta będzie wyglądać zjawiskowo!


prestiz

Jeśli chodzi o modę, jesień jest moją ulubioną porą roku. Sądzę, że ma najpiękniejszą paletę barw. Tę stylizację stworzyłam w oparciu o jeden jesienny kolor – brąz. Występuje on tutaj w pięciu odcieniach. 

 

Spódnica, bluza – Zara

Płaszcz – Reserved

Torebka – Fossil

Buty – Baldowski

 

Brąz, pomarańcz i burgund – bardzo wyraziste kolory, do tego użyte w jednym secie! W Polsce pokutuje przekonanie, że mocne barwy i wzory (takie jak cętki) powinno się łączyć z czernią. Bzdura! Nie twierdzę, że należy całkowicie zrezygnować z czerni! Sama bardzo ją lubię, jednak tajemnica tkwi w proporcjach oraz noszonych fasonach.

 

Sweter – Secondhand

Torebka – Secondhand

Spódnica – Zara

Buty – H&M Premium

Są takie rzeczy, które robią efekt „wow” i nie tracą na aktualności przynajmniej przez kilka sezonów. Sieciówka, projektant czy duży dom mody – metka nie ma znaczenia. Tak też jest w przypadku tego moherowego swetra. Kupiłam go kilka sezonów temu w H&M Premium. Cudownie komponuje się z szarą marynarką.

 

Sweter – H&M Premium

Marynarka – Reserved

Spodnie – Bershka

Kolczyki - Medicine

 

Obok cętek, krata jest jednym z dwóch najpopularniejszym wzorów tej jesieni. Od dawna utrzymuje się w trendach i nic nie wróży, by miało się to zmienić. Warto szukać nietypowych połączeń kolorystycznych tego printu.

 

Sweter – H&M Premium

Płaszcz – Reserved

Torebka – Pracownia Rodzinna

Krata i pomarańczowy kożuch – zdecydowanie nie jest to klasyczne okrycie wierzchnie. Skoro płaszcz jest tak wyrazisty, chciałam, by reszta stylizacji stanowiła dla niego tło. Stąd czarne jeansy, sweter i New Balance’y. Dobrze działają też kolory, które powtarzają się na detalach. 

 

Czapka – Handmade

Płaszcz – Reserved

Spodnie – Moodo

Sweter – Vintage, Bakalie

Buty – New Balance

 

Kto by pomyślał, że sztruks wróci do mody! Pamiętam, że podobne spodnie nosiłam w podstawówce. Sztruks jest wygodny, ale ma też swoje wady: pogrubia i nie jest odporny na ścieranie, przez co bardzo szybko się zużywa. 

 

Spodnie – Zara

Sweter – Zara

Zegarek – Daniel Wellington

 

98
11/2018

W młodości był barmanem, pojechał też na saksy do Wiednia, gdzie sprzątał mieszkanie bogatej Austriaczki.