MEDIDERM 
ODZYSKAJ MŁODOŚĆ W 5 MINUT

PROFHILO® -Innowacja roku 2015/2016, nagrodzony przez AMEC w Paryżu złotą statuetką, jako najlepszy zabieg odmładzający oraz wzmacniający skórę. Czym zasłużył sobie na miano „Najlepszego”? Na czym polega jego innowacyjność?- O największych zaletach bioremodeling PROFHILO® opowiada dr Piotr Fleszar z Kliniki Urody Mediderm w Gdyni.


prestiz

Na czym polega starzenie twarzy?

Pierwsze oznaki starzenia,obserwujemy najczęściej na jednej z najważniejszych części naszego ciała, którą jest twarz. Skóra nie jest już tak sprężysta a jej nadmierna wiotkość prowadzi do powstania tzw.”chomiczków”. Jedną z przyczyn takich zmian jest atrofia skóry-w efekcie której skórze brakuje sprężystości. Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa.

Co to jest PROFHILO®?

PROFHILO® jest na pewno innowacyjnym produktem na rynku medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny preparat, dzięki któremu możemy odmłodzić naszą skórę, bez konieczności ingerencji skalpela.

PROFHILO® Neutralizuje „chomiczki”, przywraca utracony kontur i profil, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje sprężystość i napina skórę.

PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry i zapobiega starzeniu się twarzy.

Jedną z wielu zalet tego produktu jest na pewno obecność w preparacie naturalnego kwasu hialuronowego, który w sposób naturalny współpracuje z komórkami skóry, odbudowując całą ich strukturę oraz aktywując przy tym dodatkowy proces regeneracji tkanki. Skutkiem całego procesu jest powstanie naturalnego efektu wypełnienia oraz plastycznego efektu modelującego kształt twarzy. 

Czy PROFHILO®jest klasycznym wypełniaczem czy biorewitalizatorem?

PROFHILO®służy do przebudowy skóry. Jest to innowacyjny produkt, zastępujący skalpel, który w sposób bezinwazyjny przywraca cenne atrybuty naszej młodości. 

Jak zachowuje się PROFHILO® w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Zabieg wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Jak wygląda cały zabieg, przy użyciu preparatu PROFHILO®?

Wybierane są specjalne punkty po obu stronach twarzy, w które wstrzykiwana jest niewielka ilość preparatu. Ta technika bazuje na dwóch kryteriach: minimalizacji ryzyka podania materiału do dużych naczyń, czy uszkodzenia nerwów i maksymalizacji procesów dyfuzji w tkankach okolicy jarzmowej i policzków oraz wzdłuż linii żuchwy, okolicy przedusznej i brody. Zabieg nie wymaga znieczulenia. W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. 

Jakie są efekty zabiegu PROFHILO®?

Długotrwały efekt, widoczny na całej powierzchni naszej twarzy.Skóra jest widocznie odświeżona oraz zrewitalizowana . Potwierdzone procesy naprawcze w skórze przywracają owal twarzy, widoczne są efekty odmłodzenia oraz zaniku zmarszczek, pojawiają się miłe dla oka wypełnienia, naturalna jędrności policzków oraz głęboka poprawa nawilżenia naszej skóry.

MEDIDERM KLINIKA URODY 

Gdynia, ul. Abrahama 34-44 (wejście od ul. Władysława IV) tel. 662-503-590, http://www.klinika-mediderm.pl/