MAKE UP YOUR MIND

Perfekcja to drugie imię każdej kobiety. Od zarania dbamy o to, aby każdy element naszej fizyczności był dopieszczony w najdrobniejszym szczególe. Promienny i wyraźny wygląd podkreślony makijażem zbawiennie wpływa na pewność siebie i wysoką samoocenę. Pozwala skorygować mankamenty, nadaje rysom twarzy oczekiwanego charakteru, a przede wszystkim, gdy tylko spojrzymy w lustro, czujemy się piękne, a o to przecież chodzi.


prestiz

Świat pędzi do przodu pod każdym względem. To, co kiedyś nasze babcie i mamy próbowały wykonać domowymi metodami, my dostajemy na tacy leżąc wygodnie w salonie kosmetycznym. Gama możliwości powodujących poprawę wyglądu i samopoczucia jest szeroka. Najważniejsze, aby istotne decyzje o zabiegach pomógł nam podjąć doświadczony specjalista. W gdyńskim salonie Make Up Your Mind dla dbających o siebie przygotowano szereg możliwości. Doskonałe opinie zadowolonych klientów potwierdzają słuszność wyboru, że jeśli potrzebujemy czegoś więcej, niż zwykłej maseczki to tylko tu. Make Up Your Mind specjalizuje się w makijażu permanentnym, który umożliwia korektę, ale przede wszystkim pozwala zaakcentować brwi, usta, czy podkreślić oko kreską permanentną przechodząc przez tradycyjny makijaż dzienny, wieczorowy, kosmetologię z całym wachlarzem zabiegów poprawiających wygląd i kondycję cery, aż do medycyny estetycznej. 

PO NITCE DO KŁĘBKA

- Na medycynę estetyczną należy spojrzeć łagodniej i nieco bardziej szeroko. Nici PDO, volumetria twarzy, wypełniacze oraz toksyna botulinowa to nie skalpel w rękach chirurga, a zabiegi, dzięki którym poprawiamy jakość naszej skóry dla której często upływ czasu bywa nieubłagalny – opowiada Patrycja Radoń, właścicielka Make Up Your Mind. 

Jedną z nowości, rekomendowaną w przypadku walki z czasem jest zabieg Hifu Lift Expert . Opiera się na działaniu ultradźwięków, które poprzez zastosowanie w odpowiedni sposób potrafią zlikwidować niechcianą tkankę tłuszczową lub zliftingować całą buzię. Zabieg jest naprawdę godny polecenia, ponieważ jego efekty możemy dostrzec nawet na najbardziej wymagających dojrzałych skórach po 70 roku życia. 

 

KRESKA NA WIELE SPOSOBÓW 

Makijaż permanentny idealnie uzupełnia zabiegi. Pomaga skorygować mankamenty, uzupełnić braki i nadać twarzy wymarzony rys. Tak spektakularny, że zasługujący na miano metamorfozy. 

- Specjalizując się w makijażu permanentnym bardzo często wkraczam w temat radykalnej zmiany. Wiele klientek zaczyna od brwi - to rozwiązanie jest najlepszym pomysłem na pierwszy raz, gdyż ta okolica odgrywa na twarzy najważniejszą rolę. Z doświadczenia wiem, że ta wizyta pozwala zauważyć i ocenić, co jeszcze warto podkreślić, aby całość była fantastyczna – tłumaczy Patrycja Radoń.

Dlatego z Make Up Your Mind panie wychodzą z pakietem informacji na temat kondycji całej skóry. Kosmetolog w pierwszej kolejności skupia się na aspektach urody, które każdemu rzucają się w oczy. Kolejne podejście jest bardziej globalne. Większość osób, które przełamują się do metod permanentnych raczej korzysta z usług kosmetycznych , ale nie wszyscy. Taka wizyta poprawia samopoczucie i zmienia sposób myślenia o sobie samym, uskrzydla, otwiera oczy na wewnętrzne piękno, które specjalista umiejętnie wydobył i podkreślił. Osobiście z tych mniej i paradoksalnie bardziej drastycznych zmian zalecam brwi. Jest to najważniejszy element naszej twarzy. Mogą nadawać twarzy wyniosłość, ukazywać złość lub radość. Sprawiają, że mała dziewczynka zamieni się w dojrzałą kobietę i odwrotnie, odejmują lat. Jest to zabieg dzisiaj numer 1 w gabinetach kosmetycznych, które w swojej ofercie posiadają makijaż permanentny – podkreśla właścicielka Make Up Your Mind.

 

ODZYSKAĆ CZAS

Makijaż permanentny stał się w pewien sposób wymogiem. Oszczędza czas, pozwalając na dłuższy sen, gwarantując maksimum wygody oraz pewności, że nie zaskoczy nas aura, czy nieoczekiwane łzy.

- Efekty makijażu utrzymują się od około roku do dwóch, trzech lat na brwiach. Na ustach i oczach potrafią od trzech do pięciu lat. Wszystko zależy od partii poddanej pigmentacji, ponieważ sama struktura skóry jest zupełnie inna w każdej z nich. Oczy nie posiadają tkanki podskórnej - warstwy tłuszczowej skory i z uwagi na to zabieg musi być bardzo powierzchownie wykonany. W bardziej mięsistych ustach pigment osadzany musi być ciut głębiej, jednak wszystko z umiarem. Oprawa oczu trzyma się najkrócej, ponieważ najczęściej poddawana jest myciu, oczyszczaniu i całej pielęgnacji domowej. Standardowo w celu odświeżenia makijażu spotykamy się z klientką raz w roku – tłumaczy Patrycja Radoń.

Chciałabym, a boję się – tak myśli wiele kobiet, dopóki nie postawią na jedną kartę decydując się na zmianę. W Makę Up Your Mind mogą być pewne niezawodnej ręki pani Patrycji, kosmetologa, która dobierając zespół postawiła na wysoki poziom wiedzy.

- Makijażem permanentnym zajmuję się dość długo, bo około 5 lat. Rozwój jest dla mnie motorem, który napędza machinę. Kosmetologia i makijaż permanentny mocno ewoluują z miesiąca na miesiąc. Z roku na rok wdrażane są nowe możliwości i technologie. Jak w medycynie od pewnych starych metod odchodzi się, aby zastąpić je nowymi, technologia łączy w sobie postęp i naukę. Klienci oddający się w nasze ręce czują się spokojnie, ponieważ idziemy z duchem czasu, pokazując wiedzę i doświadczenie już na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym – dodaje. 

W salonie Gdyni przy ulicy Bema klientkom proponuje się makijaż naturalny. Delikatny i subtelny, marginalizujący wszelkie przerysowania i błędy. - Kiedyś makijaż był zbyt głęboko wykonywany, można śmiało powiedzieć, że Panie miały tatuowane brwi. Dzisiaj zmieniły się techniki i trendy, stad łatwiej podjąć próbę zmiany. Często klientki mówią mi, że mam ładne naturalne brwi. To w pełni zasługa makijażu, który wydaje się niewidoczny – opowiada pani Patrycja. 

Pomocna ręka kosmetologa zadziała wtedy, gdy  klientka faktycznie potrzebuje zmian. O to, by stały się piękną oprawą całości zadbają specjaliści. Panie po chwili namysłu zachwycają się efektem końcowym i pewnie dlatego, zadbane Polki plasują się w pierwszej trójce najpiękniejszych kobiet w Europie.

Make Up Your Mind Bema 5/1, 81-386 Gdynia

makeupyourmindgdynia@gmail.com

tel. 533-937-633

 

92
05/2018

Trudno znaleźć ją na Facebooku i Instagramie. Trudno, bo jak pojawi się to tylko gościnnie. Własnych profili nie ma.