Coś dla prawdziwych fashionistek!
Najważniejsze trendy sezonu wiosna-lato 2018


prestiz

Nasza stylistka wybrała najgorętsze trendy wiosennego sezonu oraz poszukała ich bardziej dostepnych odpowiedników w znanych salonach sieci sklepów odzieżowych rozsianych po całym Trójmieście. 

Perełki jak ze światowych wybiegów można znaleźć w każdej galerii handlowej, co ucieszy na pewno nie jedną fashionistkę. Sklepy pękają w szwach od modnych tkanin i wzorów.

Wiosną i latem nosimy głównie pionowe paski - im więcej, tym lepiej. Jeżeli lubicie modowe eksperymenty to postawicie na total look. Paski równie dobrze czują się w towarzystwie mocnych kolorów. 

Króluje w tej dziedzinie słoneczna żółć !To trudny i nieoczywisty kolor! Pojawił się w trendach na sezon jesień-zima 2017/2018, ale nie zdobył większej popularności. Jednak to nie zaszkodziło mu i zostaje z nami na wiosnę i lato 2018.

To przeciwnik, do którego trzeba podejść z szacunkiem i dystansem. Noście go od stóp do głów, ale jeżeli to dla was za dużo to wystarczy top lub chusta. Łączcie go z granatem, zielenią i czerwienią. Tak samo najgorętszym trendem w makijażu jest słoneczny makijaż. Tutaj już żółć czy pomarańcz nie lubią konkurencji. Sprawdzą się świetnie tylko jako cień na powiekach w towarzystwie naturalnej i rozświetlonej cery.

Do tej pory frędzle były jedynie ciekawostką, ale nigdy nie wysunęły się na pierwszy plan. W tym sezonie jest zupełnie inaczej! Obecnie ten element jest praktycznie wszędzie. Pojawia się na sukienkach, kurtkach, spódnicach i butach, ale jeżeli chcecie wyglądać naprawdę modnie to musicie mieć torebkę z frędzlami !

Domy mody jak i naśladujace je sieci odzieżowe sięgają wstecz do szaf naszych babć, gdzie znaleźć można np turbany czy błękitny cień do powiek ! Jednak trzeba pamiętać, że taki makijaż może podkreślać cienie pod oczami czy niedoskonałości cery. Jest to sporym utrudnieniem, więc warto również spojrzeć na trend minimalistycznego, naturalnego makeupu. Najważniejsza w nim jest cera- delikatne zakrycie niedoskonałości, lekki podkład stapiający się ze skórą i rozświetlenie dodające młodzieńczego blasku.  

Fotograf: FotoElkinson- Elżbieta Tomiak

Strona internetowa: http://fotoelkinson.pl/

Modelka: Berenika Godlewska

Makijaż&stylizacja: Magdalena Klonecka Makeup Room

Strona internetowa: http://www.klonecka-makeup.pl/

Film backstage: Mateusz Cienkowski

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCtIGkVTksBXTGXG78UECmKg