TOMASZ JACYKÓW W MAX&CO

Spotkanie z Tomaszem Jacykowem i indywidualne porady stylizacyjne były głównym punktem kobiecego spotkana w butiku Max&Co w centrum handlowym Klif w Gdyni. Gościom zaprezentowano też najnowszą kolekcję marki.


Matylda Promień

Max&Co to marka premium z grupy MaxMara, która wzbogaca szafy kobiet od ponad 30 lat. Marka jest szczególnie rozpoznawana dzięki odzieży wierzchniej, sukienkom oraz otulającym modelom z dzianiny. 

- W najnowszej kolekcji marki Max&Co dobrze poczujemy się zarówno w pracy, na ważnych wydarzeniach, czy po prostu na imprezie z przyjaciółmi. To propozycja dopasowana do wielkomiejskiego życia współczesnych kobiet – mówi Joanna Romanowicz, właścicielka salonu.

Ubranie to tylko pretekst do wyrażenia siebie – mówił gościom Tomasz Jacyków. Stylista zachęcał do odważniejszego spojrzenia na modę i do poszukiwania swojego własnego, indywidualnego stylu. 

- Moda się zmienia, a własny styl zostaje. Trzeba się ubierać przede wszystkim i wyłącznie dla siebie, nie patrzeć ślepo na trendy, na wybiegi. Panuje powszechna opinia, że nasza ubiór powinien być dopasowany do sylwetki, powinien podkreślać jej atuty i ukrywać wady. Ale czasami warto poświęcić sylwetkę dla stylowości, ubrać się nieco przekornie i cieszyć się po prostu własnym, dobrym stylem – mówił Tomasz Jacyków.

85
10/2017

Jeden z najwybitniejszych polskich malarzy i jeden z niewielu artystów współczesnych odnoszących sukcesy komercyjne, zarówno w kraju, jak i na świecie.