ZA KULISAMI SOPOT WAVE

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają kulisy tak dużych imprez? Sopot Wave to kilka miesięcy wytężonej pracy – nad budżetem, atrakcjami, scenariuszem, pokazami mody, zaproszeniem żeglarzy, przymiarkami, techniką i wieloma innymi sprawami. Przy tej edycji Sopot Wave ponownie współpracowaliśmy ze stałymi i sprawdzonymi partnerami, co gwarantuje komfort pracy, zaufanie i w wielu trudnych obszarach, jakże potrzebny automatyzm. 


prestiz

Za technikę, scenę, wybieg, oświetlenie, nagłośnienie odpowiadała firma Event-Tech. Fachowcy, jakich mało. Dobrze zaopatrzone i sprawnie działające bary to zasługa agencji barmańskiej Bar4You oraz firmy Henkell&Co, która dostarczyła smaczne trunki. Meble eventowe od Sky Events Group sprawdziły się znakomicie. 

Gorąco było na backstage’u. Tutaj praca wre jak w ulu od samego rana. 20 modelek i 10 modeli nie mają chwili wytchnienia. Od rana próby pod czujnym okiem reżysera pokazu Michała Starosta, a potem makijaże, fryzury, dobieranie garderoby. 

Pełne ręce roboty mają niesamowite wizażystki z Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych Mat-Studio z Gdyni oraz zespół stylistów fryzur z salonu ExcellentQ w Gdańsku. Każdą modelkę trzeba ładnie wymalować, stworzyć spektakularną fryzurę, a wszystko musi pasować do stylizacji, które prezentują modelki na wybiegu. Zaopiekowano się także prowadzącą imprezę, Grażyną Wolszczak. Popularna aktorka lśniła na scenie pełnym blaskiem.

 

Polecane artykuły

nic