Patrizia Pepe

Patrizia Pepe to ekskluzywna marka, która powstała we Florencji w 1993 roku i szybko zyskała sobie popularność na całym świecie. Odzież i dodatki sygnowane nazwą tej marki często można podziwiać na okładkach magazynów Glamour, Vanity Fair, Elle, Marie Claire i wielu innych.

Kolekcje spod ręki Patrizii Bambi, stylistyki sprawującej pieczę nad marką, są mieszanką minimalizmu i perfekcyjnie dobranych, często zaskakujących dodatków. Według filozofii Partrizii, ubrania powinny znajdować się nie tylko blisko ciała kobiety, ale także blisko jej duszy. Dlatego są oryginalne, eleganckie, nowoczesne, ale jednocześnie praktyczne. 

W najnowszej kolekcji wyróżniają się niepowtarzalne i ekskluzywne kurtki prezentujące grzbiety wykonane z piór, pokryte diamentowymi guzikami, złotą koronką i ręcznie zdobionymi haftami z kamieni i koralików. Błysk dekoracyjnych akcentów w postaci metalicznych mikroćwieków w różowym złocie rozświetlają wieczorne kreacje. Innowacje odgrywają tu istotną rolę, a wplecione w najnowsze materiały tworzą wyjątkowy efekt. 

Zapraszamy do butiku firmowego Patrizia Pepe w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. 

 

Polecane artykuły

nic