Eleonora Portera

Eleonora Portera to włoska, młoda, zdolna projektantka mody. Po ukończeniu studiów na wydziale projektowania mody na uniwersytecie IED (Europejski Instytut Mody) w Mediolanie założyła swoją markę modową, którą sygnuje własnym nazwiskiem. Od trzech lat jej kolekcje są dostępne zarówno online, jak i w butikach we Włoszech i w Polsce. 

Eleonora Portera miała zaszczyt współpracować z firmą Nespresso, dla której stworzyła suknie do kampanii reklamowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Projektowała też kreacje dla gwiazd włoskiej telewizji, takich jak Belen Rodriguez i Marta Perego. 

W swoich kolekcjach wykorzystuje najwyższej jakości sztuczne tkaniny i łączy je z naturalnymi materiałami, takimi jak wełna czy futro. Dzięki temu jej projekty nabierają życia. Każda kolekcja odzwierciedla jej osobowość. Aktualnie projektantka mieszka i projektuje w Gdańsku. Można ją spotkać w atelier w Albatross Towers przy Alei Rzeczpospolitej 4D. Tam nie tylko projektuje, ale też samodzielnie szyje i stylizuje swoje klientki. 

 

Polecane artykuły

nic