KRZYSZTOF IBISZ Z BMG GOWOROWSKI

Firma BMG Goworowski, największy dealer marki Mercedes-Benz na Pomorzu, od kilku miesięcy realizuje ogromną inwestycję. Nowy salon  i serwis powstaje przy ulicy Łużyckiej 9  w Gdyni. Postępy prac na budowie prezentować będzie Krzysztof Ibisz. Firma BMG Goworowski zrealizuje 7 filmowych reportaży ze znanym prezenterem telewizyjnym w roli gospodarza. 


prestiz

Nowy obiekt, który powstaje w miejscu dotychczas funkcjonującego salonu Mercedes-Benz, to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii firmy BMG Goworowski. Imponujący budynek na 4 kondygnacjach pomieści salon sprzedaży nowych samochodów marek Mercedes-Benz, Smart, odrębną strefę AMG i Maybach’a, a także rozbudowany i wielostanowiskowy serwis, parking podziemny wraz z  magazynem części zamiennych oraz zaplecze administracyjne. 

W salonie eksponowanych będzie około 50 samochodów. Budowa nowego salonu to spełnienie marzeń prezesa firmy, Bogdana Goworowskiego.

- Zawsze dążyłem do jak najwyższego standardu obsługi naszych klientów. Chciałem zaoferować im produkty najwyższej klasy w adekwatnych do ich jakości warunkach. W nowym salonie prezentować będziemy nie tylko pełną paletę marki Mercedes-Benz, ale także wiele modeli w różnych wariantach kolorystycznych, tak aby nabywcy tych samochodów, mieli jak najlepsze możliwości wyboru i porównania kupowanych przez siebie aut – mówi Bogdan Goworowski, prezes zarządu Mercedes-Benz BMG Goworowski. 

Gdyński dealer często w swoich działaniach poszukiwał niebanalnych rozwiązań, także w zakresie działań wizerunkowo-marketingowych. 

- Aby zakomunikować naszym klientom nadchodzące zmiany, wprowadziliśmy unikalny projekt multimedialny. W postaci kilkuminutowych reportaży, prowadzonych przez prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, będziemy prezentować postępy prac na budowie nowego salonu i serwisu, a także pokazywać nowoczesne rozwiązania budowlane, jakie zastosujemy w nowym obiekcie - mówi Adam Braumberger, dyrektor marketingu BMG Goworowski.

Seria „Reporter BMG” składać będzie się z 7 odcinków, emitowanych co 2 miesiące na kanałach youtube dealera oraz fanpage’u. Pierwszy odcinek można już obejrzeć. Przewidywany termin oddania nowego salonu do użytku to koniec 2018 roku.

85
10/2017

Jeden z najwybitniejszych polskich malarzy i jeden z niewielu artystów współczesnych odnoszących sukcesy komercyjne, zarówno w kraju, jak i na świecie.