MARKA WSPIERA MARKĘ


prestiz

Łączenie marek o różnym doświadczeniu zawodowym oraz promocja młodych, zdolnych projektantów stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na rynku mody to główne cele jakie stawiają przed sobą twórcy projektu Marka Wspiera Markę. Trzecia edycja imprezy odbyła się w gościnnych progach Muzeum Miasta Gdyni, a główną atrakcją imprezy były pokazy mody. 

Jako pierwsi na wybiegu zaprezentowali się tegoroczni absolwenci krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru - Ewa Chojnacka tworząca pod marką Hojnatzka,  Artur Stec /Leser oraz Maciej Soja. W drugiej części pokazu goście mieli okazję poznać propozycje na jesień-zimę 2017/18 oraz wiosnę-lato 2018 od Taranko, Furelle, La Metamorphose i De La Fotta. Ubraniom tej ostatniej towarzyszyły piękne torebki trójmiejskiej marki The Mood. 

Na koniec drugiej części pokazu zostały zaprezentowane stylizacje mieszane, stworzone z ubrań zaprezentowanych wcześniej marek, przygotowane przez stylistkę pokazu Natalię Turkenich. Zwieńczeniem imprezy był pokaz najlepszych kreacji Macieja Zienia. Kolekcja „The Best of Zień” to zamiłowanie do elegancji, paryskiego smaku oraz klasycznych fasonów. Starannie wyselekcjonowane projekty niezmiennie kojarzą się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem.

85
10/2017

Jeden z najwybitniejszych polskich malarzy i jeden z niewielu artystów współczesnych odnoszących sukcesy komercyjne, zarówno w kraju, jak i na świecie.