Sheraton Fitness to nie tylko siłownia to styl życia

Ilu ludzi, tyle pomysłów na aktywność i wypoczynek. Najlepiej, jeśli uda się połączyć przyjemne z pożytecznym spędzając wolny czas aktywnie. Bogactwo możliwości, a przy tym ograniczone wolne chwile, jakimi dysponujemy, wymagają od nas trafnego wyboru, z którego będziemy czerpać najwięcej korzyści i przyjemności. Stąd nowa oferta Sheraton Fitness.

Klubów fitness i siłowni w Trójmieście nie brakuje, jednak jak znaleźć to miejsce, które spełni wszystkie lub przynajmniej większość naszych oczekiwań? I od czego zaczynamy poszukując klubu, z którym chcemy się związać na dłużej? 

ŚWIETNA LOKALIZACJA

Zazwyczaj kierujemy się ceną, lokalizacją i jakością klubu. Dogodny dojazd i wyjątkowa lokalizacja to z pewnością duża zaleta Sheraton Fitness, będącego częścią Sheraton Sopot Spa. Udogodnieniem jest tu podziemny parking, gdzie pierwsze cztery godziny kosztują połowę regularnej ceny. 

Czystość klubu, wysoki standard wyposażenia wnętrz i możliwość regeneracji po wysiłku tuż przy sopockiej plaży powodują, że myśląc o pięknej lokalizacji mamy przed oczami całokształt propozycji. Dodatkowo Sheraton Fitness przygotował ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy chcą skupić się na treningu i efektywnie wykorzystać czas, który mają dla siebie.

PAKIETY DOPASOWANE DO POTRZEB

- Żyjemy coraz szybciej – praca, rodzina, pasje, zainteresowania – wszystko to wymaga od nas czasu, dlatego coraz częściej szukamy ofert stworzonych niemal idealnie do naszych potrzeb. Dlatego też stworzyliśmy nowy model członkostwa skupiający się wyłącznie na treningu w siłowni oraz zajęciach grupowych, w opcjach porannych, całodniowych, kilkumiesięcznych, półrocznych czy rocznych – mówi manager Sheraton Sopot Spa, Patryk Soliński

Każdy z pakietów, w zależności od wybranej opcji, zawiera także indywidualne benefity, m. in. trening z trenerem personalnym w cenie pakietu. Pierwsi chętni otrzymają także wejściówkę do strefy Spa Experience dla 2 osób. Najtańszy pakiet zaczyna się od 170 złotych miesięcznie. W porównaniu do innych siłowni może się ta suma wydawać stosunkowo wysoka, jednak korzyści, jakie niesie trening w Sheraton Fitness klubowicze sobie bardzo chwalą. 

ĆWICZ Z TRENEREM PERSONALNYM

Kameralna atmosfera oraz wysokiej jakości obsługa powodują, że Spa w Sheratonie tętni życiem. Tu do dyspozycji ćwiczących oddano sprzęt przygotowany przez renomowanych producentów, takich jak Technogym. Przy wsparciu wykwalifikowanego trenera, efekty pojawią się szybciej, niż można oczekiwać.

- Sheraton Fitness wyróżnia kompleksowe, wręcz holistyczne podejście do wymagań i celów. Każdy człowiek jest inny. Różni nas motywacja i zaangażowanie. Doświadczenie zawodowe upewniło mnie,  że osiąganie zamierzeń to składowa wielu czynników, dlatego każdą z prowadzonych osób traktuję indywidualnie, z uwagą, dopasowując plan treningowy do obecnych możliwości i oczekiwań - wyjaśnia tajniki zawodu Andrzej Czarnecki, trener personalny Sheraton Fitness.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Profesjonalny trener zawsze zaczyna spotkanie od wywiadu. Musi poznać predyspozycje i ograniczenia anatomiczne swoich podopiecznych, w czym pomocą są testy funkcjonalne. Kolejne zdradzane tajemnice to zwyczaje żywieniowe i styl życia. Uwaga skierowana jest również na uwarunkowania genetyczne i gospodarkę hormonalną organizmu. Gruntowna analiza całości pozwala trenerowi dobrać odpowiedni cykl treningowy, wskazówki dietetyczne, suplementację i schemat regeneracji. 

- Z perspektywy trenera jestem pewien, że atutem klubu jest siłownia ze sprzętem funkcjonalnym, siłowym, cardio oraz ogólnodostępne ręczniki i woda, których często zdarza się nam zapominać na trening – dodaje Andrzej Czarnecki. - W naszym klubie goście mogą również wziąć udział w szerokiej gamie zajęć fitness, począwszy od Jogi czy Aqua aerobiku po Power Pump oraz Intense, a także, jeśli preferują rozbudowany karnet, skorzystać ze strefy SPA Experience (basen, sauny itd.). 

BENEFITY

Klubowicze cenią sobie również kameralność treningu oraz wysokiej jakości obsługę.

Trenerzy Sheraton Fitness to wyjątkowa kadra ludzi z wieloletnim sportowym doświadczeniem, specjalizujących się w wielu dziedzinach sportu i rekreacji. Indywidualne potrzeby odwiedzających to dla nich priorytet. Dumą klubu jest oferta treningu personalnego, która dzięki wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu prowadzących zajęcia trenerów jest gwarancją wysokiego poziomu usług.

- Kluczem do sukcesu jest tutaj nieustająca kontrola, obserwacja postępów i bieżąca modyfikacja tych czynników, które  wpływają na wydajność treningową. Wszystko to ma zapewnić optymalne warunki do najszybszego osiągnięcia założonych celów. Nasi trenerzy mają wykształcenie i wiedzę, ale przede wszystkim udokumentowane wieloletnimi sukcesami ich klientów doświadczenie, którym w czasach „Instagramowych” trenerów niewielu może się pochwalić – zapewnia Andrzej Czarnecki.

Sheraton Sopot SPA ceni zamiłowanie do aktywnego wypoczynku, jednak oferta jest zdecydowanie  bogatsza. Członkostwo w klubie może obejmować także dostęp do SPA Experience. Ten pakiet zapewnia szereg korzyści, jak zaproszenia na treningi personalne, wejściówki do strefy SPA, zniżki na zabiegi i gastronomię. Taki abonament można też bezpłatnie zawiesić. 

KOSMETYKA 

Kolejna część propozycji to strefa zabiegowa. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało gwarantują odnowę biologiczną, a masaże – relaks całego ciała. Zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, czyli zaawansowany poziom pielęgnacji z pogranicza medycyny estetycznej pozwolą na jeszcze pełniejszą regenerację.

- Aktywna kobieta jest zadbana. Jest również zajęta, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy paniom zabiegi typowo kosmetyczne i upiększające, takie jak manicure, pedicure, henna czy woskowanie. Dopełnieniem jest pełna atrakcji strefa SPA Experience – przedstawia możliwości Patryk Soliński, Manager SPA.

Te atrakcje to m.in. basen, basen do hydroterapii z sopockimi wodami mineralnymi, sauna fińska, aromatyczna łaźnia parowa, sauna solankowa, sauna Infrared, Tepidarium czy prysznice wrażeń zapewniające doskonały sposób oczyszczenia, relaksu i regeneracji. 

Nie można również zapomnieć o tradycyjnym arabskim rytuale Rasul. Polega on na nałożeniu na ciało naturalnych marokańskich glinek, które stymulowane gorącą parą wnikają w skórę nawilżając ją i odżywiając. Jak widać propozycja Spa hotelu Sheraton kusi wieloma atrakcjami. Tak kompleksowe podejście do potrzeb klienta ułatwia wybór opcji najodpowiedniejszych dla naszych indywidualnych oczekiwań. 

 

85
10/2017

Jeden z najwybitniejszych polskich malarzy i jeden z niewielu artystów współczesnych odnoszących sukcesy komercyjne, zarówno w kraju, jak i na świecie.