Style Hunter, czyli łoWca stylu W akcji

Mieszkańcy Trójmiasta to ludzie z fantazją, wyobraźnią i świetnym stylem ubierania. Udowadniają to bohaterowie akcji Style Hunter.


prestiz

Style Hunter to łowca stylu, który co tydzień w sobotę, uzbrojony w aparat oraz świetne wyczucie mody, rusza na łowy do Galerii Bałtyckiej. Szuka ciekawie, oryginalnie ubranych osób i robi im zdjęcia w konwencji street style, które w każdą środę publikowane są na fanpage’u Galerii Bałtyckiej: facebook.com/galeriabaltycka.

Motywem przewodnim akcji jest pokazywanie, jak na przestrzeni kolejnych miesięcy zmienia się styl mieszkańców Trójmiasta, ale także inspirowanie innych do wyrażania siebie poprzez ubranie, które każdego dnia na siebie zakładają.  

Uczestnicy akcji Style Hunter otrzymują bony zakupowe do realizacji w sklepach Galerii Bałtyckiej, mają także szansę na zdobycie tytułu Stylizacji Roku i tym samym zrobienie zakupów, podczas których doradzać im będzie gwiazda polskiej blogosfery.

Akcja Style Hunter odbywa się w każdą sobotę w Galerii Bałtyckiej.

84
09/2017

Jego życie nie kręci się wokół sztalug, choć codziennie uważnie dobiera kolory. Doskonale bawi się bielą przekonany, że w połączeniu z czernią staje się największym wyzwaniem dla grafika.