EKSKLUZYWNIE I LUKSUSOWO

Cars & Coffee, czyli cykl spotkań posiadaczy i entuzjastów ekskluzywnych samochodów trafił wreszcie na Pomorze. Pierwsza edycja tej znanej na całym świecie imprezy odbyła się w hotelu Quadrille w Gdyni. Na terenie obiektu zaparkowało blisko 80 niezwykle rzadkich samochodów.  

Cars & Coffee narodziło się we Włoszech, a więc miejscu, gdzie kultura motoryzacyjna już od wielu lat jest na bardzo wysokim poziomie. Spotkania o takiej nazwie odbywają się na całym świecie i w wielu rejonach mają już charakter wydarzeń kultowych.

W Trójmieście pojawiło się kilka motoryzacyjnych perełek, podziwiać można było kilka elitarnych modeli z Italii – z Ferrari, Maserati i Lamborghini włącznie. W ogrodzie hotelu Quadrille zaparkował również Bentley Continental GT oraz Bentayga, a także Aston Martin DB9 Volante. 

Mocną grupą samochodów były również auta niemieckie – Mercedesy serii AMG, BMW M GmbH, Audi R8 Spyder oraz kilka Porsche 911. Nie zabrakło także aut japońskich – Nissana GT-R 2017 i GT-R NISMO, Hondy Civic Type-R oraz przedstawicieli amerykańskiej motoryzacji – Chevroleta Corvette, Mustanga i Challengera.

Swoje odrębne stoisko miał również dealer Bawaria Motors Gdańsk, który zaprezentował rzadką odmianę Serii 7 – model 760LI z silnikiem V12. Tym razem mało było klasycznej motoryzacji. Podziwiać można było znane w Trójmieście Ferrari Dino oraz Volvo P1800, a także Volkswagena Karmann Ghia.

83
08/2017

Jak kameleon. Tak określają ją internauci, którzy codziennie z ciekawością zaglądają na jej bloga „What Anna Wears”.