SUMMER OF MUSIC

Muzyka, taniec i Finlandia! Tak bawiła się w Gdynia w samym sercu miasta. Taras Browaru Port Gdynia na Bulwarze Nadmorskim wypełnił się ludźmi spragnionymi zabawy, dobrej muzyki i smacznych drinków. To wszystko zapewniła im kolejna edycja imprezy Summer of Music. 

Z jedynej takiej strefy na tarasie Browaru rozbrzmiewały doskonałe i świetnie znane sety muzyczne grane przez DJ’ów z radia RMF Maxxx. Na gości czekały niespodzianki i moc atrakcji. Smaczne drinki rozgrzewały do tańca i zabawy, którą uwiecznić można było w specjalnie przygotowanej fotobudce. 

Takie zabawy to specjalność Browaru Port Gdynia. Tu zawsze się dzieje, o czym wiedzą stali bywalcy. Zabawa na tarasie z widokiem na popularną gdyńską plażę spełnia ma w sobie klimat i urok. Przez całe lato, w każdy czwartek, piątek i sobotę, Browar zamienia się w tętniącą życiem strefę klubową. Zróżnicowana muzyka, znani i lubiani DJ-e i miejsce, które gwarantuje relaks oraz wypoczynek powodują, że każda odsłona Summer of Music to najlepsza zabawa.

83
08/2017

Jak kameleon. Tak określają ją internauci, którzy codziennie z ciekawością zaglądają na jej bloga „What Anna Wears”.