WSZYSTKO DO SYPIALNI


prestiz

POŚCIEL HASTENS ORIGINAL

Pościel Hästens Original idealnie komponuje się z charakterystycznymi łóżkami w kratkę i tworzy niepowtarzalny nastrój w sypialni. Pościel ma 300 splotów/124 gsm i jest tkana z perkalu ze 100% bawełny czesanej. Zapewnia klasyczny i ponadczasowy sen otulony w kultową kratkę Hästens.

Do kupienia: Hästens – Sopot

HASTENS VIVIDUS

Szczyt perfekcji i luksusu. Vividus jest najlepszym łóżkiem Hästens, jakie kiedykolwiek powstało. Doświadczyć w nim snu to jak dotknąć samych marzeń sennych.  210 kilogramów materiałów naturalnych. 320 roboczogodzin rzemiosła. Wykonane przez doświadczonych rzemieślników, którzy specjalizują się w tym zadaniu. 

Do kupienia: Hästens – Sopot

PODUSZKA SOYA

Poduszka podpiera kręgosłup szyjny w anatomicznej pozycji. Idealny kompromis pomiędzy stabilnym podparciem a miękkością. Zdejmowany pokrowiec Soya zawiera 3 naturalne składniki – soję, srebro i węgiel. Takie połączenie ma właściwości antybakteryjne, chroni przed elektrycznością statyczną i utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci.

Do kupienia: Salon snu Hever - Gdańsk, City Meble

LAMPA FABULA SUSPENSION

Firma Slamp to jeden z najbardziej znanych i renomowanych producentów designerskich lamp we Włoszech i Europie. Połączenie elegancji i nowoczesności. Ppoprzez splecenie dwóch elementów, wody i powietrza tworzy design bardziej tajemniczy i dwuznaczny. W sypialni daje jakże praktyczne, nastrojowe oświetlenie. 

Do kupienia: Dide Light – Gdynia

ŁÓŻKO KLOSE ZEBRA

Cechą charakterystyczną łóżka Zebra jest wysoki zagłówek z wcięciem nawiązującym do poziomych wstawek, charakterystycznych dla mebli z tej kolekcji. Łóżko posiada podnośnik, dzięki czemu jest funkcjonalne. Design minimalistyczny. Kolorem dominującym jest buk biały, który uzupełniają elementy wykonane w dekorze dąb dziki. 

Do kupienia: Klose – Rumia

KOMODA ZEBRA

Oryginalnie zaprojektowana i funkcjonalna komoda Zebra producenta Klose to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaaranżować wnętrze w elegancki, unikalny sposób. To co na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę to oryginalne wycięcia zastępujące uchwyty. Komoda posiada 3 szuflady, które stanowią 3 poziomy, na których posegregujesz rzeczy osobiste. 

Do kupienia: Klose – Rumia