WinyLove. EKSKLUZYWNE PODŁOGI WINYLOWE

Są trwałe, ciche i wodoodporne, bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym – właśnie dzięki temu podłogi winylowe podbiły Europę, są też coraz popularniejsze w Polsce. Czy ta podłoga pasowałaby do Twojego wnętrza? Sądzimy, że zdecydowanie tak!


prestiz

Winyl jest alternatywą dla popularnych pokryć podłogowych takich jak panele laminowane, drewno, deski czy ceramika. To podłoga o bardzo wszechstronnym zastosowaniu i praktycznie bezproblemowa. 

Użycie winylu powoduje, że podłogi stają się bardziej elastyczne od tradycyjnych podłóg. 

- Płytki i panele winylowe są ciepłe. Przyjemnie się po nich chodzi, nawet bosymi stopami, w połączeniu z wyczuwalną strukturą powierzchni daje komfortowy i realistyczny efekt. Lepiej amortyzują kroki i redukują hałas, nie słychać np.: stukania obcasów. Dużą ich zaletą jest wodoodporność, łatwo ściąga się z nich wodę. Pod wpływem wilgoci nie odkształcają się, dzięki czemu można je montować również w łazience, kuchni, czy pomieszczeniach gospodarczych – mówi Joanna Landowska z salonu WinyLove w City Meble
przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku
.

Panele winylowe idealnie nadają się do pokoju dziecięcego. Ich głównym atutem jest trwałość, nie straszne im koła koparek, samochodzików, wózeczków dla lalek. Dziecko uwielbia się bawić na podłodze, winyl jest cieplejszy od zwykłych paneli podłogowych, niepotrzebne już będą dywaniki, które gromadzą kurz. Podłoga winylowa jest antypoślizgowa, łatwo ją utrzymać w czystości. 

Podłogi winylowe mogą być układane na instalacjach ogrzewania podłogowego – posiadają niski opór termiczny. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, a gdy zajdzie potrzeba, stosunkowo łatwo można wymienić uszkodzony fragment. 

Funkcjonalność winylu idzie w parze z oryginalnym designem. Płytki winylowe są inspirowane naturalnymi materiałami, takimi jak drewno i kamień, ale również mogą mieć wzory imitujące metal, ceramikę, czy też zupełnie abstrakcyjne, nawet 3D. Występują w różnych wariantach wymiarowych: od standardowych paneli prostokątnych (najczęściej imitujących drewno), przez trapezy (jodełka) po kształty heksagonalne, romby, trójkąty, itp.

- Oferujemy najnowsze kolekcje paneli i płytek winylowych m.in. firmy Forbo czy Designflooring. Posiadają one gwarancje producenta do 10 lat, certyfikaty i normy środowiskowe. Ceny zaczynają się już od 89 zł/m2, zapewniamy fachową pomoc przy instalacji – dodaje Joanna Landowska z salonu WinyLove.

Podłogi winylowe są trwałe, piękne i stylowe! WinyLove – bo podłoga musi grać!