Domowe biuro wg BoConcept


prestiz

FOTEL FERRARA

Świetny wygląd oraz elegancki i smukły design. Mechanizm regulacji nachylenia i regulowana wysokość siedziska umożliwiają dopasowanie krzesła do różnych pozycji pracy, a odporny materiał, z którego wykonane jest krzesło Ferrara, zapewnia dobry wygląd przez długie lata.

SYSTEM BIUROWY COPENHAGEN

Copenhagen to stylowy i funkcjonalny system regałowy z ogromnymi możliwościami konfiguracyjnymi. Dzięki różnorodność opcji, jakie oferuje Copenhagen, możesz zbudować model idealny dla Ciebie. Biurko Copenhagen w tym samym materiale i o prostym stylu utrzyma spójny wygląd domowego biura.

KRZESŁO ADELAIDE 

Kultowe krzesło Adelaide łączy w sobie zaokrągloną formę, komfort i charakter. Smukła podstawa obrotowa zapewnia elastyczność. Wygodę i komfort pracy zapewniają podłokietniki, kółka oraz profilowane siedzisko. Adelaide to jedna z ikon BoConcept.

BIURKO CUPERTINO

Cupertino to coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Dodaj bezprzewodowe głośniki bluetooth, aby cieszyć się wspaniałym dźwiękiem. Szybki i łatwy dostęp do Twoich przyborów zapewnią Ci podnoszone blaty. Natomiast inteligentny system zarządzania przewodami sprawi, że utrzymanie porządku na biurku będzie Twoim najmniejszym zmartwieniem!

BIURKO WISZĄCE CUPERTINO

Wszystko, czego potrzebujesz w biurze domowym, ukryte w mgnieniu oka. Ten biurowy system ścienny, mocowany do ściany w celu wykorzystania minimalnej przestrzeni, idealnie nadaje się do małych mieszkań. Biurowy system ścienny składa się z biurka, miejsca na kable i przegródek, a także pozwala schludnie ukryć to wszystko po zakończeniu pracy.

KATARZYNA JĘDRUSZCZAK

BoConcept Gdynia

Domowe biuro powinno być zaprojektowane w sposób praktyczny. Co innego potrzebne jest informatykowi, co innego architektowi, a jeszcze inne wymagania ma muzyk i kompozytor. Jedne rozwiązania sprawdzą się w dużym domu, inne w niewielkim mieszkaniu. Zawsze jednak trzeba pamiętać, że biuro w domu powinno zapewniać spokój, koncentrację i wyzwalać kreatywność. 

Jak zorganizować taką przestrzeń? Rozwiązania stosowane w BoConcept uznawane są za jedne z najlepszych na świecie, niezależnie od tego, czy wolisz w domowym biurze kontrolowany chaos, spokojną, uporządkowaną przestrzeń, czy też luksusową, gabinetową atmosferę.

Przede wszystkim jednak domowe biuro nie powinno zakłócać przestrzeni prywatnej dedykowanej wypoczynkowi. Na przestrzeń do pracy powinno się przeznaczyć miejsce z dala od ciągów komunikacyjnych. Miejsce pracy ustawmy w pobliżu okna, by jak najlepiej je doświetlić - najlepiej przodem lub bokiem do niego. 

Niezwykle ważny jest dobór mebli, ich ergonomia. Źle dobrane biurko, źle wyprofilowane krzesło wpływają negatywnie nie tylko na komfort pracy, ale też są przyczyną wielu schorzeń kręgosłupa. O nasz wzrok zatroszczy się z kolei dobrze dobrana lampa. 

Zapraszam do salonu BoConcept w Gdyni. Chętnie przedstawimy najciekawsze rozwiązania biurowe, które sprawdzą się w Twoim domu, a nasz dekorator wnętrz bezpłatnie zaprojektuje Twoje domowe biuro. Praca w domu często jest koniecznością, często też przemyślanym wyborem, ważne jednak, aby zawsze była przyjemnością. 

Warto dodać, że do 31 sierpnia w salonie BoConcept Gdynia trwa kampania „Back to School/Back to Work”, w ramach której biurka Cupertino oraz konsole Bordeaux można kupić z 10% rabatem.

BoConcept – Gdynia, ul. Legionów 112, budynek Altus (wejście od Al. Zwycięstwa) Tel: 667 500 100 www.boconceptgdynia.pl fb: BoConcept-Trójmiasto