INNOWACJE W SŁUŻBIE URODY

Dowiedz się co nauka może zrobić dla Twojej urody! Pod takim tytułem przebiegało spotkanie w salonie Jacques Andre Hair & SPA w Gdańsku, na które swoje klientki zaprosił gdański oddział mBanku. Jedną z atrakcji był wernisaż obrazów artysty malarza, Janusza Kulikowskiego. 


Matylda Promień

Tematem spotkania były między innymi zabiegi przy wykorzystaniu najnowszej technologii, przeprowadzane na najwyższej klasy aparaturze medycznej, objętej najbardziej restrykcyjnymi badaniami klinicznymi. Ta aparatura to urządzenia klasy premium, takie jak Laser X-Lase firmy Biotec oraz Cool-Tech.

- Innowacyjność stosowanych procedur terapeutycznych zmierza w kierunku bardzo skutecznych zabiegów bez potrzeby rekonwalescencji, co oznacza, że po zabiegach medycznych możemy w naturalny sposób wrócić do codziennych czynności, czy do pracy – mówi Beata Jackiewicz, właścicielka Jacques Andre Hair & SPA.  

Mowa tu m.in. o zabiegach odmładzających, powodujących wyraźny lifting, zagęszczenie skóry i jej wygładzenie, a także redukcję zmarszczek. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. To także zabiegi laserowe zamykające naczynka, likwidujące rumień, przebarwienia, blizny i rozstępy. 

Innowacyjne zabiegi radzą sobie doskonale z nadmiernym owłosieniem, a także z... jego brakiem. Zabiegi trychologiczne stosowane w terapii różnych rodzajów łysień potrafią zdziałać cuda. Ale jednym z największych osiągnięć w medycynie estetycznej w ostatnim czasie jest kriolipoliza (Cool-Tech) powodująca trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. 

- Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W ciągu dwóch miesięcy możemy stracić od 5 do 15 cm w obwodzie. Zabieg jest bezpieczny, gdyż stosujemy specjalistyczną membranę przeciwodmrożeniową. Zabieg trwa 70 minut na jedną partię ciała, a temperatura zamrażania tkanki tłuszczowej wynosi minus 8 stopni. Efekty rewelacyjne – mówi Beata Jackiewicz

Panie zaproszone do salonu Jacques Andre mogły na własne oczy przekonać się o skuteczności innowacyjnych technologii w kosmetologii medycznej i medycynie estetycznej. Zabieg epilacji laserowej na żywo wykonała Karolina Marcinkowska, uznany kosmetolog, trycholog, analityk medyczny, szkoleniowiec i wykładowca akademicki.

 

82
07/2017

Sale koncertowe wypełnia po brzegi, mimo że jego muzyce daleko do mainstreamu.