Biznes i sport

Jak połączyć ze sobą grę, zabawę, rywalizację i biznes na plaży? Na to pytanie odpowiedź mogą znać tylko organizatorzy Beach Volleyball Business Cup. W tegorocznej, siódmej już edycji turnieju wzięło udział 25 drużyn z całej Polski. Rozgrywki odbyły się na Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie. Tytuł wywalczony rok temu obroniła drużyna Lotosu Trefla Gdańsk. 


Matylda Promień

W finale doszło do powtórki z ubiegłego roku. Lotos Trefl Gdańsk zmierzył się z duetem ADVA Optical Networking. Obie drużyny stworzyły wyjątkowo emocjonujące widowisko, a walka trwała do ostatniej piłki. Ostatecznie drużyna Lotosu okazała się lepsza, a rywalom na osłodę został tytuł najlepszego zawodnika turnieju dla Wojciecha Wojciechowicza. 

Turniej BVB Cup z roku na rok jest coraz lepszy, rośnie też frekwencja. Tegoroczna edycja zgromadziła zupełnie nowych uczestników, wśród których znaleźli się Hossa S.A., Metropolitan Investment, NaKajta.pl, Pasta House i Ernst & Young. Ci ostatni wyjątkowo dobrze zapamiętają turniej, debiutanci zajęli trzecie miejsce! 

Wręczenie medali i pamiątkowych statuetek oraz nagród odbyło się w klubie Moloteka podczas Gali Liderów. Nagrody zostały ufundowane przez Lotos, Hotel Haffner oraz Trefl. Nocne Beach Party uświetniła Joanna ze Sky Pole Dance Studio łamiąc serca wszystkich panów (i nie tylko) artystycznym i zmysłowym pokazem tańca Pole Dance. Zaraz potem ciemne niebo zostało przystrojone lampionami pozostawiając u wszystkich obecnych wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci.