W TEREN, NA SZOSĘ I DO MIASTA


prestiz

SPECIALIZED ROUBAIX

Seria rowerów szosowych Roubaix nawiązuje do słynnego kolarskiego klasyka Paryż – Roubaix, który wiedzie przez ekstremalnie wymagające brukowane drogi. Design Rider-First Engineered™ zapewnia tę samą legendarną płynność i reaktywność w każdym rozmiarze lekkiej, karbonowej ramy. W połączeniu z całkowicie nowym, zintegrowanym z kokpitem "zawieszeniem" Future Shock jest gwarancją komfortu i pełnej kontroli. 

Epicentrum, Gdynia. www.epicentrum.co

SPECIALIZED STUMPJUMPER FSR COMP 29

Stumpjumper FSR Comp 29 na ramie ze stopu M5 jest lekki, wytrzymały, sztywny, a jednocześnie elastyczny w pionie. Z niezniszczalnym osprzętem SRAM zapewni maksymalną efektywność w każdym terenie. Do tego opatentowane zawieszenie Rx Trail Tune, agresywna szlakowa geometria,  duża rura górna, nisko osadzony suport i pochylony przód, i mamy rower, który zapewni lata przedniej zabawy na ulubionych szlakach.

Epicentrum, Gdynia. www.epicentrum.co

CANNONDALE SCALPEL SI

Modele z serii Scalpel SI dedykowane są dla „górali” specjalizujących się w konkurencji XC (cross country). To najbardziej dopracowane rowery do ścigania się na wyboistych i trudnych technicznie trasach współczesnego XC. To aktualnie najlżejszy i najsztywniejszy zarazem full do XC na rynku, z radykalną geometrią, która pozwoli ci królować na podjazdach i zostawiać konkurencję w tyle na zjazdach.

Epicentrum, Gdynia. www.epicentrum.co

EMBASSY GOLDEN BROWN

Prostota i niepowtarzalny design. Szersze opony i amortyzowane siodełko zwiększają komfort jazdy w warunkach miejskich i na leśnych ścieżkach. Niestraszne są mu krawężniki, dziury i piasek. Kierownica Moon pozwala na utrzymanie prawidłowej sylwetki podczas jazdy, plecy są wyprostowane, nie garbimy się, staw łokciowy i nadgarstki są odciążone, a pozycja w czasie jazdy jest naturalna.

Bikers World, Gdańsk. www.bikersworld.pl

SCOTT SUB SPORT 40 LADY

Damski rower trekkingowy przeznaczony do wygodnej jazdy turystycznej. Ten rower jest uosobieniem komfortu i udogodnień dla turystyki i transportu. Posiada sportową trekingową geometrię odpowiednią na wyprawy na każdym dystansie. Wyposażony w napęd Shimano 21 biegowy, zintegrowane przednie i tylne światło, specjalny bagażnik Racktime i-Valo przystosowany do akcesoriów Snap'it.

Wysepka, Gdańsk. www.wysepka.pl

CREME VINYL DOPPIO

Stylowy, oldskulowy rower trójmiejskiej marki Creme Cycles to gwarancja, że na szlaku nie zostaniesz niezauważony. Cechy charakterystyczne to skórzane siodło San Marco Rolls, wysokoprofilowe, ręcznie polerowane obręcze kół oraz stalowa, mufowana rama i widelec, rzadki widok w dzisiejszym świecie rowerów. Opcjonalnie, w miejsce na stałe przykręconej zębatki tylnej, można zamontować dołączony wolnobieg, dla podniesienia komfortu jazdy.

Creme Cycles, Gdańsk. www.cremecycles.com

82
07/2017

Sale koncertowe wypełnia po brzegi, mimo że jego muzyce daleko do mainstreamu.