TENISOWE EMOCJE W GDYNI

Wschodzące gwiazdy tenisa w Gdyni! W dniach 17-25 czerwca na kortach Klubu Tenisowego Arka odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Gdyni w Tenisie BMC Gdynia Open 2017. Pula nagród wynosi 15 tys. dolarów. 


prestiz

W turniejach rangi ITF Futures startują zwyczajowo zawodnicy będący na pierwszych szczeblach kariery w zawodowym tenisie; ich rankingi zaczynają się w granicach trzeciej setki światowego rankingu ATP – niewykluczone, że wśród nich znajdują się wschodzące gwiazdy tenisa. 

Wydarzenie uzupełnia atrakcyjny program towarzyszący, którego częścią jest m.in. akcja promująca tenis wśród dzieci - „Wycieczka w Świat Tenisa”, polegającą na wizycie całych klas na obiekcie podczas turnieju. Dla dzieci będzie to znakomita okazja do poznania elementów historii tenisa, sztuki kibicowania i obserwowania zawodników w akcji. Na wszystkie mecze turnieju eliminacyjnego oraz głównego obowiązuje wstęp wolny. Szczegóły na stronie
www.bmcgdyniaopen.com

81
06/2017

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Marzeniem jest by pisali dobrze. Ideałem gdy fizyczność idzie w parze ze stanem ducha, ekspresją i praktycznie zrealizowanym pomysłem na siebie.