SUKCESY POLSKICH ŻEGLARZY

Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajęli drugie miejsce podczas finałowych regat Pucharu Świata w Santander w klasie 49er. Tuż za podium, na czwartych pozycjach zawody ukończyli Zofia Klepacka i Piotr Myszka, reprezentanci windsurfingowej klasy RS:X.


prestiz

Łukasz Przybytek i Łukasz z Pawłem wszystkie wyścigi ukończyli w czołowej dziesiątce. Od pierwszego do ostatniego dnia utrzymywali pozycję medalowa. Druga nasza załoga w klasie 49er, Dominik Buksak i Szymon Wierzbicki uplasowała się na miejscu szóstym. 

W klasie RS:X na wysokim miejscach rywalizację ukończyła Zosia Klepacka. Wywalczona lokata potwierdza tylko znakomity sezon w wykonaniu naszej zawodniczki, która niedawno została mistrzynią Europy. Wśród mężczyzn na bardzo dobrej czwartej pozycji sklasyfikowany został nasz olimpijczyk Piotr Myszka. 

Na wysokim siódmym miejscu rywalizację ukończył Radosław Furmański, który potwierdził przynależność do światowej czołówki w grupie seniorskiej. Windsurferzy mają teraz czas na spokojne przygotowanie się do mistrzostw świata, które odbędą się w połowie września w japońskiej Enoshimie.

81
06/2017

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Marzeniem jest by pisali dobrze. Ideałem gdy fizyczność idzie w parze ze stanem ducha, ekspresją i praktycznie zrealizowanym pomysłem na siebie.